Widocznosc w anglii

02 Cze 2007, 16:07

mam problem poniewaz jade niedlugo do anglii i podobno jest cos takiego ze zaklada sie na prawe lusterko i widzi sie co sie dzieje przed nami
co pozwala na wyprzedzanie itd itp
slyszeliscie o tym?
wie ktos skad mozna to waziasc?:D
hacker
Nowicjusz
 
Posty: 6

02 Cze 2007, 18:38

Jesteś pewnien ,że takie coś jest nie widziałem tego nigdy na oczy ....Ale pwenie jezeli to jest to ze sklepow motoryzacyjnych w anglii bo w Polsce raczej tego nie ma.A instruktaż do tego bedziesz maił w opakowaniu ....
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

02 Cze 2007, 18:59

Też nie słyszałem o tym :roll:
Daroo
Początkujący
 
Posty: 165

03 Cze 2007, 00:06

Przypuszczam że jest to po prostu mini kamerka i ekranik... Sam kiedyś chciałem sobie coś takiego zmontować o własnych siłach, ale kupiłem sobie tu samochód, bo się bardziej opłaca... Tym bardziej że ubezpieczalnie respektują zniżki z Polski...
DFireCrow
 

03 Cze 2007, 09:50

Też możliwe jest to co mówi Fire Crow
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

03 Cze 2007, 14:12

witajcie!
pierwsze tez slysze o jakims takim lusterku ale kamerka to bardziej prawdopodobne,ja na wyspach jezdze angielskim bo zdecydowanie bezpieczniej i wygodniej. :D
misiek
Początkujący
 
Posty: 93
Miejscowość: london,vw passat ,1.9 TDI 90KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sztuczna inteligencja ma rozładować korki w Bangkoku
    Toyota Mobility Foundation razem z partnerami publicznymi i prywatnymi uruchomiła nowy projekt, w którym zaawansowana analityka danych przy użyciu sztucznej inteligencji i technologii uczenia się maszyn posłuży do ...
    II edycja programu edukacyjnego dla dzieci "Drogowe ABC"
    Z początkiem marca w przedszkolach w całej Polsce rozpoczęła się II edycja programu edukacyjnego "Drogowe ABC", organizowanego przez firmę Circle K Polska oraz Polski Czerwony Krzyż. Celem inicjatywy, która dotrze ...

03 Cze 2007, 22:58

misiek napisał(a):witajcie!
pierwsze tez slysze o jakims takim lusterku ale kamerka to bardziej prawdopodobne,ja na wyspach jezdze angielskim bo zdecydowanie bezpieczniej i wygodniej. :D


Zgadza się Misiek! Popieram jak najbardziej! A poza tym i Policja lepiej też patrzy na to przy standardowych kontrolach, a jeszcze lepiej jak się ma prawko wymienone na brytyjskie.
A tak na bonus, wracałem kiedyś z pracy, standardowo po północy, a przede mną wlókł się jakiś Mercedes z blachami z W-wy, stary jak węgiel kamienny (około rocznika '82). Widząc polskie blachy mrugnąłem mu raz światłami, ot, pozdrowienie, a gościu spanikował i w momencie zjechał na chodnik i zatrzymał samochód... No i po co takimi strupami przyjeżdżać, jak później są tylko w większym stresie? ;) Pozdrawiam!
DFireCrow
 

04 Cze 2007, 14:48

ja jade na 10dni do angli i slyszalem od kierowcy ze jest cos takiego ale to nie jest kamerka
ja trupem to nie jade:d
hacker
Nowicjusz
 
Posty: 6

04 Cze 2007, 15:56

moze i cos takiego jest ale ja naprawde nie slyszalem,no jak jedziesz tylko na kilka dni to co innego.badz ostrozny bo latwo o pomylke.zycze powodzenia :D
misiek
Początkujący
 
Posty: 93
Miejscowość: london,vw passat ,1.9 TDI 90KM

04 Cze 2007, 21:51

A może to... PERYSKOP?! :twisted: :lol: :twisted:
DFireCrow
 

06 Cze 2007, 10:03

Tak to napewno będzie kamerka sprawdzałem w internecie i to jest tkamerka i wyświetlacz który sobie dajesz do kokpitu i widzisz jak jedziesz :) czy za chwile nie spowodujesz wypadku :P
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

06 Cze 2007, 15:07

a mozecie mi dac link do czegos takiego?
hacker
Nowicjusz
 
Posty: 6

06 Cze 2007, 17:09

Przede wszystkim światła, musisz zakleić część reflektorów.
Lolek
Nowicjusz
 
Posty: 13

06 Cze 2007, 18:09

Poszukaj na tej stronie może znajdziesz na niej produkt odpowiadający tobie :
http://gps24.pl/kamera-samochodu-zewnetrzna-p-467.html
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

06 Cze 2007, 19:16

czemu mam zaklejac reflektory i po co?
hacker
Nowicjusz
 
Posty: 6