Większe do 13tys

Większe do 13tys

01 Paź 2016, 06:55

Obecnie mam e46. Niestety stało sie i rozwalone. Czekam na wypłatę odszkodowania i zamierzam kupić coś "nowego".

Obecne E46 mi bardzo odpowiada. Jednak wiem, że w tych pieniądzach trudno będzie mi kupić znowu takie auto. Tak zadbane z tym silnikiem i wyposażeniem. Dlatego musze szukać alternatywy. Pytanie czy znajde coś.

- Coś wielkości E46, może być większe.
- Dobrze wyposażone: (przyklady co mam i używam) ksenony, podgrzewane fotele, climatronic, pompowane lędźwie, podgrzewane lusterka, fotochromowe lusterko, czujnik deszczu i zmierzchu.
- Zależy mi, żeby auto było zabudowane w środku, a nie pełno wolnego miejsca, czyli ciasne.
- ok 150koni i spalanie ok 10l średniego, opcja gazu albo diesel też wchodzi w gre.
- rok minimum 2000.
- Wersja nadwozia: liftback, kombi, coupe :) Sedany... jak jest ładny to tez może być, ale ze składanymi siedzeniami.
- Komfort i prowadzenie pdobne do E46 na m pakietowym zawiasie. Akurat dla mnie jest idealnie. Głównie prowadzenie, po przesiadce np. do innych aut gorzej mi sie śmiga. Octavia jest masakra, ryje przodem.
- Utrzymanie podobne do E46 - czyli amortyzator 350zł sztuka, oleju 6,5L czyli ok 220zł wymiana. itd
Cena 13tys zł na same auto.

Pytanie czy w tych pieniądzach znajdę coś podobnego
bambus123
Nowicjusz

Auto: bmw

Re: Większe do 13tys

08 Paź 2016, 12:26

Pozwole sobie upnąc :D
bambus123
Nowicjusz

08 Paź 2016, 15:29

Z coupe rozejrzałbym się za volvo c70. Jest też peugeot 406 coupe, na 407 coupe może być troszkę przymało. Z sedanów popatrz na saab'a 9-5 (to już spory samochód), mondeo mk3, lagunę II po fl, vectrę c. Fajną opcją jest volvo s60, ale dobrze byłoby dorzucić do 15k.
Invi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Auto: volvo_s60_2004 / mazda_3_2016
Silnik: 2.5T/2.0
Typ: Sedan/Limuzyna

15 Paź 2016, 18:49

Dzięki za zainteresowanie.

Peugeot jakoś mi nie podchodzi. Nie mój styl.
Volvo s60 świetne z zewnątrz. W środku... masakrycznie dużo przycisków. Kojarzy mi się z wygodnym autem a nie z charakterem sportowym. Jak z nim jest? Które jednostki warto wziąć pod uwagę? Możecie coś więcej powiedzieć. Jakiś fajnie wyposażony egz za ile można kupić. A nie szrot.
Saab 9-3 podoba mi się. Ale jak patrzyłem to te nowsze to nie ten budżet.
Mondeo mieliśmy cdti. Nigdy więcej. Mało sportowe xD
Vectra źle się kojarzy i taki czołg
Laguna nie pasuje mi. I w rodzinie były 2. Źle zdanie. Dopiero z iii byli zadowoleni.

Tak rozglądam się i słabo. E46 mi pasuje. Ale do 13 tys nie kupię tego samego co miałem.
Teraz śmigam civic vi, bo jeszcze nic nie kupiłem. Masakra... zero komfortu, twardo, w zakrętach gorzej.
Octavia mówiłem już.
Passat b5... nic specjalnego. Zwykły dupowoz.

Prosiłbym o propozycje
bambus123
Nowicjusz

23 Paź 2016, 20:16

Lekka zmiana. Diesel do max 8l srednie
Benzyna + LPG 12l srednie
Do 15tyś.

Może teraz coś ?
bambus123
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Moto Piknik Tychy 2009
      Nissan GT-R Black edition - GT Academy Version