Witajcie :)

Witajcie :)

18 Gru 2010, 11:01

Witajcie serdecznie :) Mam na imię Kasia, jestem z Wielkopolski. W miarę możliwości i wolnego czasu postaram się tu czasami zaglądać ;>

Mam także pytanie, a mianowicie dlaczego nie działa mój avatarek? :roll:

Nie znalazłam odpowiedniego działu by się przywitać więc robię to tutaj (najwyżej przeniosą albo skasują :*)...
Snow Queen
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: ja mam czas? ;)

Re: Witajcie :)

18 Gru 2010, 21:06

Witam. Nareszcie jakaś kobieta na forum :grin: Powiedz mi dobra istoto, jak to jest, że tyle kobiet widzę za kierownicami samochodów a na forum jest ich jak na lekarstwo?
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

18 Gru 2010, 22:24

To i ja sie z Wami tu przywitam. Byłem juz kiedys zalogowany na tutejszym forum....ale zapomniałem i loginu i hasła....Postanowiłem zalogowac sie po raz drugi. Mam na imie Jacek ....mieszkam i pracuje w Łodzi....Dołączam sie do pytania Kasi...co z tym awatarem???Mój też się zbuntował...Pozdrawiam wszystkich.....
ONLY DŻEM i ŁKS
sabbat69
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

18 Gru 2010, 22:28

Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

19 Gru 2010, 16:59

BRODATY napisał(a):Witam. Nareszcie jakaś kobieta na forum :grin: Powiedz mi dobra istoto, jak to jest, że tyle kobiet widzę za kierownicami samochodów a na forum jest ich jak na lekarstwo?

To zależy jak jaka kobietka jeździ, może inne na dojazd do domu poświęcają tyle czasu, że później nie mają go na forum (żarcik) :lol:
"Woman Driving" Bo Wy macie wrodzoną zdolność prowadzenia samochodu, a my wielokrotny orgazm... ;)
Snow Queen
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: ja mam czas? ;)

13 Sty 2011, 16:39

Ja również się przywitam :grin: Jestem nowy, wiec chyba wypada.
Zatem witajcie forumowicze!
Mam nadzieje, że będzie miło spedzać razem wolny czas (jesli ktos go ma :lol: ) lub po prostu zabijac nuuude w pracy.
A kobiety mile widziane :smile:
Jacek_Placek
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa i okolice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...
    Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
    Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.

•  
    • Warto przeczytać
    • Porsche Cayenne, Wojna Północ-Południe
      Fiat Bravo
      BMW X6 - adaptacyjne reflektory LED
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010