Witam auto 5-6tys

witam auto 5-6tys

09 Kwi 2016, 09:26

witam chcialbym kupic auto do 5-6 tysiecy auto bedzie jezdzone czasem do pracy no i w miescie szukam do 75 km od bogatyni jak na razie jesli mozecie ocencie to auto bo nie wiem szczerze czy nie za tanio i czy oplacalne jesli macie jakies propozycje jakie auto patrzyc w tej cenie bylo by mi niewdziecznie milo
i jesli mozna w takiej kwocie jakich modeli szukac z gory dziekuje pozdrawiam

w samochodzie musi byc wspomaganie oraz klimatyzacja o chociaz 2 poduszki powietrzne

to jest oto co znalazlem
[link wygasł]
[link wygasł]
mosqito123
Nowicjusz

Miejscowość: Zgorzelec
Prawo jazdy od: 10 04 2014
Auto: mitsubishi colt cj0
Silnik: 1.3 Ben 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: witam auto 5-6tys

09 Kwi 2016, 09:30

Ibiza wygląda ok,Civic też,6lat w jednych rękach więc na plus tylko lewy bok wydaje mi się malowany.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
    Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili