Wizerunek kierowcy

Wizerunek kierowcy

01 Cze 2010, 19:53

Witam wszystkich:)
Jestem studentką II roku Socjologii. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich użytkowników tego forum o wzięcie udziału w ankiecie na temat "Sposobu przedstawiania kierowców.", której dane posłużą mi w napisaniu pracy zaliczeniowej. Ankieta zajmie wam ok 5 minut. Komentarze również mile widziane.
A jest to dla mnie nieoceniona pomoc. Wszystkie informacje w ankiecie są anonimowe.

Link do ankiety: http://www.ebadania.pl/59362a7f8851d3ed
AgaS
Nowicjusz

Miejscowość: Chrzanów

Re: Wizerunek kierowcy

01 Cze 2010, 20:11

Prosze bardzo a tak wg to pozdrowienia z miasta obok :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
    W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Audi S8 d2
      BMW E28
      Dziewczyny myją samochód, car wash show