WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

04 Cze 2013, 16:03

Witam! Jestem posiadaczem cinquecento! Dziś rano chciałem zgasić silnik! Przekręciłem kluczyk w stacyjce i nic! Mogłem nim sobie po prostu kręcić! Po wyciągnięciu wkładki ze stacyjki zobaczyłem ze jest ułamana, a dokładnie to co jest zaznaczone w czerwonym kółku w linku: Image

Chce wyciągnąć resztę ze stacyjki, bo po co wymieniać całą! Tylko problem jest taki ze te dwa elementy nie "latają" w środku tylko są na tym miejscu gdzie powinny być! Strasznie ciężkie tam jest dojście! Znacie może jakieś patenty jak się tego pozbyć? Typu auto na lewarek od strony kierowcy i potrząsać, może samo wyleci!

Pozdrawiam i z góry dzięki!
owwhools
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 03 2012
Auto: Fiat Cinquecento

Re: WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

07 Lip 2013, 18:32

tez mialem z tym problem bo jeden ten bolczyk mi sie zlamal i probowalem go wyciagnac i nie dalem rady, nawet bylem u fachowca co naprawia i otwiera zamki i tez nie dal rady tego wygiagnac, trzeba odkrecic stacyjke (sruby zrywalne) i postukac moze wypadnie
kamil88lbn
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...
    Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe! Drogo, szybko i luksusowo - zestawienie wyjątkowych coupe!
    Tendencje wzrostowe w segmencie samochodów premium są mocno widoczne na rynku polskim od dobrych kilku lat. Sprzedaż rośnie systematycznie, dzięki czemu według danych pochodzących z raportu PZPM, w roku 2015 auta luksusowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili