WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

04 Cze 2013, 16:03

Witam! Jestem posiadaczem cinquecento! Dziś rano chciałem zgasić silnik! Przekręciłem kluczyk w stacyjce i nic! Mogłem nim sobie po prostu kręcić! Po wyciągnięciu wkładki ze stacyjki zobaczyłem ze jest ułamana, a dokładnie to co jest zaznaczone w czerwonym kółku w linku: Image

Chce wyciągnąć resztę ze stacyjki, bo po co wymieniać całą! Tylko problem jest taki ze te dwa elementy nie "latają" w środku tylko są na tym miejscu gdzie powinny być! Strasznie ciężkie tam jest dojście! Znacie może jakieś patenty jak się tego pozbyć? Typu auto na lewarek od strony kierowcy i potrząsać, może samo wyleci!

Pozdrawiam i z góry dzięki!
owwhools
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 03 2012
Auto: Fiat Cinquecento

Re: WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

07 Lip 2013, 18:32

tez mialem z tym problem bo jeden ten bolczyk mi sie zlamal i probowalem go wyciagnac i nie dalem rady, nawet bylem u fachowca co naprawia i otwiera zamki i tez nie dal rady tego wygiagnac, trzeba odkrecic stacyjke (sruby zrywalne) i postukac moze wypadnie
kamil88lbn
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006