Włókno szklane

Włókno szklane

01 Lis 2006, 17:32

Wydaje mi sie że ten temat tu pasuje ale jak nie to przepraszam :oops: .
Czy ktoś może mi powiedziać jak zrobić półke na głośniki niskotonowe z włókna węglowego najleiej krok po kroku? Prosze pomocy! :cry:
Adamus

Re: Włókno szklane

26 Sty 2007, 01:13

Zdaje mi sie ze najlepiej zrobic forme ze styropianu, zajechac gipsem na rowno a potme wlokno nalozyc i czekac do wyschniecia.... Zreszta mozesz poszukac na stronkach jak sie robi karoserie do kit-carow, to raczej bedzie podobne... kiedys widzialem dobre zdjecia na stronce jednej repliki lotusa7.... jak znajde to ci przesle!
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich

26 Sty 2007, 22:49

Dzieki za pomoc i czekam na linki! :D
Adamus

27 Sty 2007, 04:52

Witam! Jak obiecalem, tak tez i zrobilem. Poszperalem w starych plytach, bo wiedzialem ze na ktorejs mam link. Jest to konkretnie stronka na ktorej gosciu zaprezentowal jak to budowal replike lotusa 7 od podstaw. Moze niekoniecznie ta dziedzina, bo samochodu tworzyc nie bedziesz, ale niektore czesci karoserii byly wykonane niekoniecznie z metalu. Wiec polecam przestudiowac dzial PLANY (jest w nim kilka odnosnikow do zdjec) i BUDOWA a w niej galerie 2, gdzie jest wiecej ciekawych zdjec, ktore powinny cie jakos zainspirowac. Tak wiec milego tworzenia :) Pozdrawiam!

http://republika.pl/mojlotus/start.html
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich

13 Mar 2007, 20:40

powiem ci tak---pólkę tez,jA OSOBISCIE ROBIE TO Z WLUKNA SZKLANEGO (ROBIE PROGI,SPOJLERY WLOTY ZDERZKI ITP)MOZNA TEZ ZROBIC TAKA POLKE-----I ROBISZ TAK ----KUPUJESZ UTWARDZACZ DO SOCZEWICY Z DZEWA(ZYWICA INACZEJ)NO I ZYWICE OCZYWISCIE POTEM STYROPIAN ,ROBISZ KSZTALT POLKI I NAKLADASZ WLUKNO SZKLANE ,POTEM SMARUJESZ TYOM MIESZANKOM ZYWICY Z UTWARDZACZEM---CZEKASZ AZ WYSCHNIE POZNIEJ POWTARZASZ TO IZNOWU CZEKASZ AZ WYSCHNIE I NA KONIEC ROBISZ ODWIERTY TAM GDZIE POTRZEBUJESZ I JEST OK--------PóLKA PO CZYMS TAKIM BEDZIE MOCNA TWARDSZA NAWET OD ALUMINIUM--DLATEGO ROBIE Z TEGO SPOJLERY----POZDRO
Z resztkami tchu...
<3 civic <3 DOHC VTEC <3
TOLEDO
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa - Marysin

23 Lis 2008, 20:33

jaki to jest koszt i do kogo się zgłosić po wyżej wymienione materiały ?
lazniak.com
lazniak
Nowicjusz

Miejscowość: Gdynia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...

• Re: Włókno szklane

28 Lut 2010, 16:50

TOLEDO napisał(a):powiem ci tak---pólkę tez,jA OSOBISCIE ROBIE TO Z WLUKNA SZKLANEGO (ROBIE PROGI,SPOJLERY WLOTY ZDERZKI ITP)MOZNA TEZ ZROBIC TAKA POLKE-----I ROBISZ TAK ----KUPUJESZ UTWARDZACZ DO SOCZEWICY Z DZEWA(ZYWICA INACZEJ)NO I ZYWICE OCZYWISCIE POTEM STYROPIAN ,ROBISZ KSZTALT POLKI I NAKLADASZ WLUKNO SZKLANE ,POTEM SMARUJESZ TYOM MIESZANKOM ZYWICY Z UTWARDZACZEM---CZEKASZ AZ WYSCHNIE POZNIEJ POWTARZASZ TO IZNOWU CZEKASZ AZ WYSCHNIE I NA KONIEC ROBISZ ODWIERTY TAM GDZIE POTRZEBUJESZ I JEST OK--------PóLKA PO CZYMS TAKIM BEDZIE MOCNA TWARDSZA NAWET OD ALUMINIUM--DLATEGO ROBIE Z TEGO SPOJLERY----POZDRO
    no napisales ze robisz spojlery a jak zrobic maske zderzak i nadkola z wlokna szklanego napisz czego uzywasz do formy ale punkt po punkcie poniewaz ja tego nie ogarniam
    DRECHEL
    DRECHEL
    Nowicjusz

Miejscowość: otwock

• Warto przeczytać
    • Mercedes Citaro FuelCELL-Hybrid, autobus
      Buick B-25 Touring, 1914 rok
      SEAT Altea XL, bok
      Car audio, video 2007