Woj. Podkarpackie E40

Woj. Podkarpackie E40

03 Lut 2010, 18:06

Trasa Głuchów - Rogóżno zablokowana. Korek jak nie wiem co, własnie wracałem z przejażdżki po bocznych drogach i skusiło mnie wyjazd na E40. Planujcie sobie objazd albo postój 30-60 min na tym odcinku ok 7 km. Także drogi tj. Białobrzegi, Gluchów nie przejezdne tzn. fatalne warunki drogowe, zamiecie, zaspy (pługi rzadko tam jeżdżą) a do tego szklanka pod śniegiem. Kto ma ABS to ma udogodnienie :) A kto nie to jedzie taki lód. Na E40 dostępne sa 2 pasy. Pozostałe 2 sa zasypane. Podjazd w Kosinie na Rogóżno także ciężko przejedzny. Prawdopodobnie ciężarówki stoją i się ślizgają.

Powodzonka, szerokiej trasy :)
Burning
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Verva Street Racing 2016 Verva Street Racing 2016
    W miniony weekend odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Festiwal Verva Street Racing 2016 zgromadził tysiące miłośników motoryzacji, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006