Woj. Podkarpackie E40

Woj. Podkarpackie E40

03 Lut 2010, 18:06

Trasa Głuchów - Rogóżno zablokowana. Korek jak nie wiem co, własnie wracałem z przejażdżki po bocznych drogach i skusiło mnie wyjazd na E40. Planujcie sobie objazd albo postój 30-60 min na tym odcinku ok 7 km. Także drogi tj. Białobrzegi, Gluchów nie przejezdne tzn. fatalne warunki drogowe, zamiecie, zaspy (pługi rzadko tam jeżdżą) a do tego szklanka pod śniegiem. Kto ma ABS to ma udogodnienie :) A kto nie to jedzie taki lód. Na E40 dostępne sa 2 pasy. Pozostałe 2 sa zasypane. Podjazd w Kosinie na Rogóżno także ciężko przejedzny. Prawdopodobnie ciężarówki stoją i się ślizgają.

Powodzonka, szerokiej trasy :)
Burning
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Kadjar w górach, tył
      Opel Manta
      Zabudowa bagażnika Car-Audio -  Honda Civic
      Fiat Freemont Cross