Województwo łódzkie - gdzie jeździć?

Województwo łódzkie - gdzie jeździć?

16 Mar 2015, 10:23

Cześć,

Poszukuję jakichś ciekawych tras w woj. łódzkim. Dokładniej chodzi mi o jakieś zakręty, trochę prostej, takie miejsce gdzie można wieczorem podjechać i troche się pobawić. :)
A, i czy zna ktoś z Was może namiary, też w woj. łódzkim, na jakieś miejsce, w którym można sprawdzić spokojnie przyspieszenie auta? Jakiś zamknięty pas startowy?

Pozdrawiam,
Tomek
tomaszq
Obserwowany

Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Polo 6N
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Województwo łódzkie - gdzie jeździć?

18 Mar 2015, 11:49

Ja znam jedynie tory kartingowe w których można pośmigać, ale chyba nie o to Ci chodzi?
tomczak78
Początkujący

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

23 Mar 2015, 11:04

Ja ci mogę doradzić żebyś wystartował w jakieś sprawnościówce czy really sprincie, przesyłam ci linka z nadchodzących imprez w województwie łódzkim, wybierz się na któreś i pojeździj. http://www.siescigam.pl/Szukaj
PiotrMSC
Początkujący

Miejscowość: Lublin

24 Mar 2015, 18:01

Osobiście polecam ulicę Józefiaka i Aleje Ofiar Terroryzmu 11 Września. Jest to ładny 6 kilometrowy odcinek drogi na której można sprawdzić co nasze auto potrafi. Czasami można tam się pościgać z innymi ludźmi.
audiUidua
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 04 1990
Auto: Audi

28 Mar 2015, 20:18

audiUidua napisał(a):Osobiście polecam ulicę Józefiaka i Aleje Ofiar Terroryzmu 11 Września. Jest to ładny 6 kilometrowy odcinek drogi na której można sprawdzić co nasze auto potrafi. Czasami można tam się pościgać z innymi ludźmi.

A nie są to drogi publiczne w terenie zabudowanym? Może zanim znowu napiszesz coś nader głupkowantego, to może się wcześniej zastanów... :sly:
A tomaszq raczej nie chodziło o drogi wspomniane przez ciebie....
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

07 Kwi 2015, 09:54

a wypróbowałeś obwodnicę Łodzi za portem w kierunku Pabianic? dla mnie ta trasa jest mega! zazwyczaj mało ludzi z niej korzysta, dużo świateł, nowa droga i może co nieco poszaleć
Cynober
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 05 1980
Auto: Toyota Corolla
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili