Wół roboczy do 10k

Re: wół roboczy do 10k

06 Sty 2016, 15:18

dzida napisał(a):Ja też trochę upiekłem donatów i precli

Nie jesteś jedyny dziś gość oplem astrą (nie tak młody koło 40) driftował pod szkołą na parkingu na śniegu. :mrgreen:
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

06 Sty 2016, 15:19

Pkc mam śnieg, od poniedziałku sypie :D Dzisiaj ponagrywałem trochę kamerką z upalania więc jak coś skleje z tego to wrzucę ;) Wieczorem mam zamiar z kumplami wyskoczyć na salmopol poupalać bo tam są ekstra warunki to też coś nagramy :ok:

Dzida u mnie podobnie :mrgreen:

Pkc powiem Ci że laik który nie pojechałby na stację diagnostyczną albo na jakiś kanał/podnośnik by to e36 kupił, bo z zewnątrz i w środku robiło robotę a silnik z góry też wyglądał dość fajnie :)

Krzychu też dzisiaj widziałem takiego gościa na oko około 40 lat na psrkingu pod kościołem, chciał felicią polatać na kielni... ale coś nie pykło bo zaparkował w takiej dużej betonowej donicy na kwiaty :lol:
pawel93
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gliwice
Prawo jazdy od: 13 07 2009
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: BMW e91 335i
Silnik: 335i 306km
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2008

06 Sty 2016, 15:32

pawel93 napisał(a):Krzychu też dzisiaj widziałem takiego gościa na oko około 40 lat na psrkingu pod kościołem, chciał felicią polatać na kielni... ale coś nie pykło bo zaparkował w takiej dużej betonowej donicy na kwiaty

No widzisz trzeba było mu pokazać co BMW albo Audi potrafi :D Ten koło mnie astrą to żonę miał z tyłu chyba to się popisywał przy kościele. I nie wiem co mu to dało bo wyjechał z parkingu i też bokiem szedł choć ja też omal nie poszedłem ale to przypadkowo (za dużo gazu dałem :roll: )
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

06 Sty 2016, 15:54

Krzychu czas na nowe oponki jak latasz bokiem przednionapędówką :mrgreen: Ja z włączoną kontrolą trakcji zbytnio nie mogę się uśliznąć, a co dopiero jak włączony mam tryb snow :D
A tak między słowami wogóle to szpera jest fajna w zimę :naughty:

+ wyrozumiała policja, która tylko dała mi sygnał, że bez świateł jeżdżę :mrgreen:
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 59
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2000

06 Sty 2016, 15:59

dzida napisał(a):Krzychu czas na nowe oponki jak latasz bokiem przednionapędówką

Opony ze 2 sezony mają max i widać, że są dobre, bo na tym się nie oszczędza. Jak nieodśnieżony zakręt to poszedł a ja za dużo gazu dodałem i stracił gdzieś przyczepność i prawie poszedł ale ogarnąłem szybko do tego mało osób tą drogą jedzie i stąd problem + dość słabe doświadczenie w zimę :(
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Volkswagen Tiguan GTE Active Concept Volkswagen Tiguan GTE Active Concept
    Stany Zjednoczone są największym rynkiem SUV-ów na świecie. Auta te, odznaczające się wszechstronnym zastosowaniem, bardzo dobrze pasują do amerykańskiego stylu życia. Podczas North American International Auto Show ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili