Wskaznik ilosci gazu w butli

09 Lut 2011, 20:28

witam.

kupilem niedawno po raz pierwszy auto z gazem i mam problem ze wskaznikiem. sa 4 kontrolki i wraz z ubywaniem gazu z butli nie zmniejsza sie ich ilosc. co moze byc tego powodem? Butla 40l, przelacznik AC Stag 100, uklad elektroniczny AC Stag 100. Prosze o pomoc i opinie.
szym5
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: WLKP
0

10 Lut 2011, 07:01

szym5 napisał(a):mam problem ze wskaznikiem

... niestety - te ,,wskaźniki'' są do d... jeszcze nie spotkałem się z takim co pokazuje prawdę ... u mnie też świecą cztery diody, potem nagle zaczynają migać i za chwilę miga tylko jedna czyli końcówka gazu ... jeżdżę na licznik dzienny - przestałem patrzeć na te diodki ... pozdro ...
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
0

10 Lut 2011, 11:05

aha. dzieki wielkie za pomoc. czyli uwazam temat za zamkniety :mrgreen:
szym5
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: WLKP
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak powstaje Toyota GR Yaris?
    To najbardziej wyjątkowy hot hatch na rynku, więc i jego proces powstawania odbiega od standardu. Toyota GR Yaris powstaje na specjalnej linii produkcyjnej fabryki Toyota Motomachi, w której dawniej powstawał Lexus ...
    Eurocargo ML180E25: pojemny i ładowny
    Od ubiegłorocznego faceliftingu Iveco Eurocargo nabrało przyjaznego, uśmiechniętego wyglądu. Czy ten uśmiech odzwierciedla również wewnętrzne zalety tego samochodu, mogliśmy sprawdzić, jeżdżąc 18-tonowym modelem Eurocargo ...