Współwłaściciel Pojazdu

Współwłaściciel Pojazdu

15 Paź 2016, 16:38

Witam, ostatnio kupiłem okazyjnie auto z niemiec... posiadam już wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji. "tłumaczenie akcyza umowa kupna" umowa kupna jest niestety tylko na mnie :( chciał bym dodać współwłaściciela pojazdu... Co mam uczyć ? "chodzi o zniżki" ... mam mu podarować auto w całośći ?? częśći ?? czy ma być 1 właścicielem w ogóle nic z tego nie rozumiem... ;) proszę o oświecenie mnie ;) pozrawiam
radol
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 1996
Auto: ford puma
Silnik: 1.7
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Współwłaściciel Pojazdu

17 Paź 2016, 10:00

Witam,

Nie chciałabym się rozpisywać, więc przesyłam link do strony gdzie dokładnie krok po kroku opisane jest jak dopisać współwłaściciela pojazdu.
http://mojafirma.infor.pl/moto/auto/zak ... chodu.html

Pozdrawiam!
CLSszkody
Nowicjusz

Auto: Skoda Octavia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016 Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016
    Kuba Przygoński ma za sobą intensywny sportowy weekend. Pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski zbiegła się w czasie z Orlen Warsaw Marathon, w którym Przygoński także chciał wziąć udział. To zaowocowało prawdziwym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód