Współwłaściciel Pojazdu

Współwłaściciel Pojazdu

15 Paź 2016, 16:38

Witam, ostatnio kupiłem okazyjnie auto z niemiec... posiadam już wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji. "tłumaczenie akcyza umowa kupna" umowa kupna jest niestety tylko na mnie :( chciał bym dodać współwłaściciela pojazdu... Co mam uczyć ? "chodzi o zniżki" ... mam mu podarować auto w całośći ?? częśći ?? czy ma być 1 właścicielem w ogóle nic z tego nie rozumiem... ;) proszę o oświecenie mnie ;) pozrawiam
radol
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 1996
Auto: ford puma
Silnik: 1.7
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Współwłaściciel Pojazdu

17 Paź 2016, 10:00

Witam,

Nie chciałabym się rozpisywać, więc przesyłam link do strony gdzie dokładnie krok po kroku opisane jest jak dopisać współwłaściciela pojazdu.
http://mojafirma.infor.pl/moto/auto/zak ... chodu.html

Pozdrawiam!
CLSszkody
Nowicjusz

Auto: Skoda Octavia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hybryda? Czy to się opłaca? Hybryda? Czy to się opłaca?
    Jeżeli pokonujemy co roku dziesiątki tysięcy kilometrów i szukamy oszczędnego samochodu, wybór często pada na zakup auta z Dieslem lub instalacją LPG. Od lat na rynku jest alternatywa, która okazuje się ...
    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Astra Coupe Irmscher, wydaech
      Peugeot 806 AZEV A 17
      Volkswagen Golf  V
      Agnieszka Radwańska i Lexus