Wstępny wybór Astra H

Wstępny wybór Astra H

03 Gru 2014, 16:56

Witam!

Jestem posiadaczem Golfa IV 2.0 8V. Auto posiadam już dobre 3 lata i nigdy mnie nie zawiódł, jedne co wymieniałem to oleje,filtry, wycieraczki i tego typu śmieszne rzeczy.
Chętnie przeszedłbym na młodszy rocznik VAGa jednak to co oni zaserwowali to marny dowcip.
Po przejrzeniu aut w kwocie +-20 tys mam kilka przemysleń. Poszukuje auta o gabarycie własnie Golfa. Ilość drzwi bez znaczenia. Robie małe przebiegi 5-10 tys rocznie,wiec benzyna to jest to czego szukam.
Wcześniej chorowałem na Mazde 3 jednak odpuszczam z powodu blacharki. Focus,BMW,Citroen,Peugeot to nie moja bajka. Renault miałem i nigdy więcej mieć nie będę.

Na polu bitwy zostały Astra H (najchętniej w 3 drzwiach) i Civic. Jest jeszcze Corolla,ale kompletnie nie przekonuje mnie te auto wygladem.

Bardziej składniam sie do Astry w silniczku 1.8 125 koni. Blachy w porządku, żadnych nękajacych usterek. Wiem,że ciężko będzie to znaleźć,ale nie śpieszy mi się,bo mam czym jeździć.Teraz tylko pytanie czy w kwocie +- 20 tys da sie znaleźć taką Astrę ?

Czekam też na inne propozycje,może akurat coś mnie zaciekawi.

Dodam jeszcze,że auto najprawdopodobniej będzie sprowadzane z zachodu,ponieważ mój wujek się tym zajmuje.Poprzednie auto było własnie tak sprowadzane.
bartas90
Nowicjusz

Auto: Golf IV

Re: Wstępny wybór Astra H

04 Gru 2014, 03:47

A jakie masz pytanie do nas..?
bo:
bartas90 napisał(a):Teraz tylko pytanie czy w kwocie +- 20 tys da sie znaleźć taką Astrę ?

na to odpowie Tobie wyszukiwarka. :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód