Wybór radia JVC KD-R432 vs JVC KD-X40

Wybór radia JVC KD-R432 vs JVC KD-X40

12 Lis 2012, 18:00

Witam.
Mam zamiar kupić sobie nowe radio do mojego Golfa III.
Zastanawiam się jeszcze nad wyborem między dwoma radiami mianowicie: JVC KD-R432 i JVC KD-X40. Nie wiem które wybrać. Mam zamontowany wzmacniacz i w miarę dobre głośniki, nie mam subwoofera (możliwe że kupię w przyszłości), na razie zamiast tego mam głośniki w tylnej półce.
Za tym pierwszym przemawia to że ma dużo funkcji, ma regulację subwoofera. Za tym drugim to że ma zmieniane kolory ( nie wiem ile ma funkcji i czy ma regulację subwoofera). Proszę was o jakąś poradę (w miarę szybko), będę bardzo wdzięczny.
Pzdr
bzyku94
Obserwowany

Auto: VW Golf
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Insignia z instalacją gazową LPG Opel Insignia z instalacją gazową LPG
    Opel Insignia z silnikiem 1.4 Turbo LPG ecoFLEX przystosowanym do eksploatacji na skroplonym propanie-butanie (LPG). Fabryczną instalację gazową można zamówić do każdej wersji nadwoziowej flagowego Opla, czyli sedana, ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf EOS, kabriolet
      Nowy Nissan Note, 2013
      Yugo Florida
      Autosacrum 2008