Wybór radia JVC KD-R432 vs JVC KD-X40

Wybór radia JVC KD-R432 vs JVC KD-X40

12 Lis 2012, 18:00

Witam.
Mam zamiar kupić sobie nowe radio do mojego Golfa III.
Zastanawiam się jeszcze nad wyborem między dwoma radiami mianowicie: JVC KD-R432 i JVC KD-X40. Nie wiem które wybrać. Mam zamontowany wzmacniacz i w miarę dobre głośniki, nie mam subwoofera (możliwe że kupię w przyszłości), na razie zamiast tego mam głośniki w tylnej półce.
Za tym pierwszym przemawia to że ma dużo funkcji, ma regulację subwoofera. Za tym drugim to że ma zmieniane kolory ( nie wiem ile ma funkcji i czy ma regulację subwoofera). Proszę was o jakąś poradę (w miarę szybko), będę bardzo wdzięczny.
Pzdr
bzyku94
Obserwowany

Auto: VW Golf
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dragster JET CAR PREDATOR Dragster JET CAR PREDATOR
    Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volvo V90 Cross Country, drift na śniegu, zima
      Moto Akademia - tor w Radomiu, gokardy
      Fadroma Doosan DL450
      VW Golf III, jasne wnętrze