Wybór radia JVC KD-R432 vs JVC KD-X40

Wybór radia JVC KD-R432 vs JVC KD-X40

12 Lis 2012, 18:00

Witam.
Mam zamiar kupić sobie nowe radio do mojego Golfa III.
Zastanawiam się jeszcze nad wyborem między dwoma radiami mianowicie: JVC KD-R432 i JVC KD-X40. Nie wiem które wybrać. Mam zamontowany wzmacniacz i w miarę dobre głośniki, nie mam subwoofera (możliwe że kupię w przyszłości), na razie zamiast tego mam głośniki w tylnej półce.
Za tym pierwszym przemawia to że ma dużo funkcji, ma regulację subwoofera. Za tym drugim to że ma zmieniane kolory ( nie wiem ile ma funkcji i czy ma regulację subwoofera). Proszę was o jakąś poradę (w miarę szybko), będę bardzo wdzięczny.
Pzdr
bzyku94
Obserwowany

Auto: VW Golf
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006