Wybór radia JVC KD-R432 vs JVC KD-X40

Wybór radia JVC KD-R432 vs JVC KD-X40

12 Lis 2012, 18:00

Witam.
Mam zamiar kupić sobie nowe radio do mojego Golfa III.
Zastanawiam się jeszcze nad wyborem między dwoma radiami mianowicie: JVC KD-R432 i JVC KD-X40. Nie wiem które wybrać. Mam zamontowany wzmacniacz i w miarę dobre głośniki, nie mam subwoofera (możliwe że kupię w przyszłości), na razie zamiast tego mam głośniki w tylnej półce.
Za tym pierwszym przemawia to że ma dużo funkcji, ma regulację subwoofera. Za tym drugim to że ma zmieniane kolory ( nie wiem ile ma funkcji i czy ma regulację subwoofera). Proszę was o jakąś poradę (w miarę szybko), będę bardzo wdzięczny.
Pzdr
bzyku94
Obserwowany

Auto: VW Golf
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili