WYBÓR RADIA ORAZ TUBY.

WYBÓR RADIA ORAZ TUBY.

06 Lis 2013, 21:57

Witam.
Zaczynając:
Interesuje mnie radio Pionner MVH-160UI lub KENWOOD KMM157. Nie znam się bardzo na wyborze radia, wiec prosze was o pomoc.
Zastanawiałem sie jeszcze jakas jest roznica miedzy KMM157 a KDC-316UR oprócz wejscia na płyty, i czy jest dużo lepsze.

Następnie intereuje mnie tuba Blaupunkt GTT 1200 DE 700W, i jestem ciekawy jak ona sie sprawuje. oraz czy potrzebuje do niej mocnego wzmacniacza.

Dodatkowo dodam ze mam zamontowane głosniki:

Tyl:
2x Boschmann 360W.
Przód:
2x Boschmann 200W.

Czy zamontowanie tweeterów poprawią dzwięk? Czy sobie odpuścić?

Naprawdę proszę o pomoc i pozostawienie mojego tematu.
pawcioo3
Obserwowany

Auto: Audi 80 B4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...
    Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Astra F wygląd zewnętrzny
      Lotnisko Dajtki - Piknik
      Summer Cars Party 2009
      Volkswagen Golf GTD Variant, bok