WYBÓR RADIA ORAZ TUBY.

WYBÓR RADIA ORAZ TUBY.

06 Lis 2013, 20:57

Witam.
Zaczynając:
Interesuje mnie radio Pionner MVH-160UI lub KENWOOD KMM157. Nie znam się bardzo na wyborze radia, wiec prosze was o pomoc.
Zastanawiałem sie jeszcze jakas jest roznica miedzy KMM157 a KDC-316UR oprócz wejscia na płyty, i czy jest dużo lepsze.

Następnie intereuje mnie tuba Blaupunkt GTT 1200 DE 700W, i jestem ciekawy jak ona sie sprawuje. oraz czy potrzebuje do niej mocnego wzmacniacza.

Dodatkowo dodam ze mam zamontowane głosniki:

Tyl:
2x Boschmann 360W.
Przód:
2x Boschmann 200W.

Czy zamontowanie tweeterów poprawią dzwięk? Czy sobie odpuścić?

Naprawdę proszę o pomoc i pozostawienie mojego tematu.
pawcioo3
Obserwowany

Auto: Audi 80 B4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf III, exodus, wnętrze
      Mercedes W140
      Autosacrum 2006
      Volkswagen Beetle Cabriolet, przód