Wybór rejestratora jazdy

Wybór rejestratora jazdy

26 Lut 2014, 18:04

Witam, jestem na kupnie rejestartora jazdy. Wybór padł na dwa i nie mogę się zdecydować, chyba że Wy macie jakiś inny pomysł. Chodzi mi aby porównać praktycznie Mio 358 i Prestigio 350 A5. To co mają, czytałem. Czytałem opinie, oba mają negatywne. Jakie jest wasze zdanie na te dwie kamerki? Może jest jakaś lepsza? Może wystarczy taka do 300 zł? Nie potrzebuję super koksu, ale słyszałem, że lepiej dołożyć stówkę czy wiecej i mieć dobrą niż jeździć z taką za 2 stówki.
Pozdrawiam.
Ele220
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 10 2011
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Fiat Grande Punto
Silnik: 1.2 65 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili