Wybór technikum:)

09 Kwi 2014, 14:43

Cześć! Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale na tym forum;) otóż mam pewien problem, kończę właśnie gimnazjum i zastanawiam się nad wyborem szkoły, wiem już że idę na pewno do technikum, nie zawodówka, nie liceum. W moim mieście są trzy kierunki które mnie interesują - technik pojazdów samochodowych, technik budownictwa, technik żeglugi śródlądowej, ale skupmy się na tym pierwszym:) Jeśli jest tutaj ktoś kto mógłby mi napisać dlaczego warto pójść na dany kierunek (technik pojazdów samochodowych), odpowiedzieć mi na pytania - jak łatwo jest z pracą? Ile się zarabia około? będę bardzo wdzięczny. Wiem, że jednym z plusów pójścia na dany kierunek będzie fakt, że interesuję się samochodami od dzieciaka, jak to ojciec zarażał mnie pasją:) i chciałbym wiedzieć tylko coraz więcej na temat samochodów, czyli przedmioty tj. budowa silnika czy ogólnie praktyki to dla mnie sama przyjemność:D
Z góry dzięki za odpowiedzi na poszczególne pytania, pozdrawiam serdecznie!

Michał.
czajkowsky3
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 11 02 1998
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...