Wybór zimówek, Partner Tepee

Wybór zimówek, Partner Tepee

23 Lis 2010, 20:17

Witam
Jak większość osób, rozglądam się za zimówkami. Będzie to pierwsza zima za kółkiem i nie wiem co wybrać. Proszę o poradę. Cena ? Nie mam pojęcia ile trzeba przeznaczyć :wink: .

Aktualnie są takie [link wygasł]

Szerokość musi być taka sama ? Czytałem że na zimę najlepiej węższe (o ile węższe?), widzę że większość dobrze schodzących modeli na Allegro ma szerokość 205 ( [link wygasł] ).
Szmit
Nowicjusz

Miejscowość: Bn

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • PickUp drift
      Toyota Supra, palenie gumy i rozgrzewanie opon
      Zdalnie sterowane modele RC - tor wyścigowy
      Silnik Hondy