Wybór zimówek, Partner Tepee

Wybór zimówek, Partner Tepee

23 Lis 2010, 20:17

Witam
Jak większość osób, rozglądam się za zimówkami. Będzie to pierwsza zima za kółkiem i nie wiem co wybrać. Proszę o poradę. Cena ? Nie mam pojęcia ile trzeba przeznaczyć :wink: .

Aktualnie są takie [link wygasł]

Szerokość musi być taka sama ? Czytałem że na zimę najlepiej węższe (o ile węższe?), widzę że większość dobrze schodzących modeli na Allegro ma szerokość 205 ( [link wygasł] ).
Szmit
Nowicjusz

Miejscowość: Bn

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006