Wycena malucha po remoncie

24 Sie 2010, 14:03

Fiat 126p
650cm3-E
Rok 1987
Przebieg - coś ponad 65tys
stan : Przed remontem był w stanie 4(10) teraz po remoncie ,ponieważ robiłem go dla siebie ,lecz byc może wtrafiła się okazja kupic coś innego więc ,po remoncie oceniam stan na 7(10) ,było robione całe podwozie ,laminowane ,bitexowane,wachacze wzmacniane,bak,nowe resory,opony 3 prawie nowe,jedna taka sobie,z wyglądu jest też robiony ,laminowany ,malowany ,co prawda nie caly ale wygląda całkiem ładnie ,plastiki odnowione,w silniku również troche pogrzebane ,aku byc moze bedzie jeszcze nowy ,w srodku również odpicowane ,cały układ hamulcowy robiony od nowa (z wymianą wszystkiego oczywiście) ,ogólnie w 70% prawie caly rozkręcony i wszystko prawie wymienione.jeździ ładnie i wgl.
Do tego przegląd ważny do 08.11r a ubezpieczenie do 12.10r.
Tylko jeszcze na sto % nie jest pewne że będe sprzedawał go ,lecz gdybym miał ,to ile mógłbym za niego sobie powiedziec? prosze o wasze komentarze co do wyceny (dodam że kupców myśle że mógłbym miec kilku ,bo sporo osób chce kupic jeszcze maluszka)
peja09
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: nibylandia

24 Sie 2010, 16:23

myśle że z 3tyś mozesz cenić, ja swojego 2 lata temu sprzedałem za 4tyś niekiedy trafi się d...l i kupi ;)
Revo94
Nowicjusz
 
Posty: 24
Miejscowość: Pila

24 Sie 2010, 17:13

Ja bym powiedział że koło 2-2.5tys byś dostał ale napisz tutaj do chłopaków www.rezerwa126p.pl bo oni sie znają na rzeczy i wiedzą co i jak sie sprawa ma.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Sie 2010, 18:31

A pytanko jeszcze do Barola ,jak Ci się sprawuje lanosik ? ;)
peja09
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: nibylandia

24 Sie 2010, 19:32

A dziękuje nie narzekam a czemu pytasz??
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Sie 2010, 19:43

A no bo byc może zastanowie sie nad lanosem kiedyś i chodzi tu o opinie na jego temat ;)
peja09
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: nibylandia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    SKODA Yeti Adventure - wersja limitowana
    SKODA wprowadziła na rynek limitowaną wersję modelu Yeti – Adventure. Samochód bazuje na wariancie Ambition i dostępny jest ze wszystkimi silnikami. Model Yeti Adventure to kontynuacja oferty wersji specjalnych, ...
    Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy
    Na czym polega technologia SKYACTIV Mazdy wyjaśniamy poniżej: - Technoligia SKYACTIVE-G - Technoligia SKYACTIVE-D Luty 2012 : Mazda CX-5, pierwszy z serii nowych modeli Mazdy ze wszystkimi elementami TECHNOLOGII SKYACTIV ...

24 Sie 2010, 21:38

Aha to jakby coś to możesz pisać.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Sie 2010, 15:09

W mojej okolicy Lanosów pokazuje się coraz więcej ,ludzie chyba zaczynają rozumieć,że lepszy Lanos, niż przedpotopowy i stary VW-gen czy AUDI.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

27 Sie 2010, 17:45

No ja ostatnio u siebie na mieście też widuje dużo Lanosów.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

29 Sie 2010, 16:31

Mysle ze za malca wezmiesz jakies 2000-2300zł. Ja swojego jak sprzedawałem we wrzesniu 2009 tez była blacha po remoncie i silnik. Nowe opony + gratis dałem zimówki i radyjko sony na CD Rocznik 1991 i wziołem 2000 wiec ty wezmiesz tyle ile napisałem poniewaz jeszcze sporo osob chodzi za maluszkami
malarki
Początkujący
 
Posty: 91
Miejscowość: kraków

31 Sie 2010, 12:55

No w sumie też syszałem teraz nie tak dawno ,ze sporo osób jest chętna za maluszkami jeszcze,ale w takim stanie jeżdzącym raczej ,a nie takie coś co kupi ktoś za 200zł i po 50km sie rozleci i na złom tylko sie nadaje.
Ja pisałem ten watek ponieważ ,miałem okazje kupic Tico ,do zrobienia ,ale jak już pojechałem i obejżałem to kompletna ruina ,więc sporo pracy i trudu włożyłem w tego maluszka co go robiłem i jednak narazie przy nim zostane ;)

A oto foto maluszka po remoncie ;)

http://yfrog.com/m957648105j
peja09
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: nibylandia

31 Sie 2010, 14:08

No dość ładnie to wygląda i widze że na czarnych blachach go jeszcze masz.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

31 Sie 2010, 16:32

A no tak ,ten maluszek jest u mnie w rodzinie od poczatku w sumie ,najpierw jeździł nim mój wujek przez nie dlugi czas ,a później dłuugo długo mój ojciec ,a jak kupił sobie inny samochód to maluch przestał 7 lat w garażu ,aż w tym roku ja sie nim zająłem ,ponieważ na coś większego raczej mnie nie będzie stać (chodzi o opłaty ,ubezpieczenia itp) więc zrobiłem sobie maluszka który stał ,więc i na czarnych tablicach jeżdżę ,bo nie przerejestrowywałem go.Maluszka sobie sam opłaciłem z własnej kieszeni łącznie z częściami do remontu ,sam go robiłem ,a teraz wsiadam i jadę kiedy mi pasuje i gdzie chce,a nie muszę prosić rodziców żeby mi dali samochód czy coś.Ogólnie jak na 23 lata jego to wygląda nieźle ;) zwłaszcza że robiąc go samemu sporo się nauczyłem mechaniki (ojciec miał mi pomagać ,to zawsze miał do roboty coś innego ,pomagał tylko wtedy, kiedy sam nie dałem sobie rady ,typu wyciąganie wachaczy na kanale ,bo tego akurat samemu to ciężka sprawa byłaby zrobić) ,nie jest jeszcze tak może precyzyjnie zrobiony ,bo czas mnie gonił ,(typu przy szybie troszkę widać laminowanie) ,ale ogólnie jak na czas w jakim go zrobiłem ,biorąc pod uwagę że pierwszy raz robiłem przy samochodzie to nawet całkiem mi poszło ;)
peja09
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: nibylandia

31 Sie 2010, 17:35

A skąd jesteś to może Ci coś fajnego znajde :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Wrz 2010, 14:29

Okolice Mielca :D
peja09
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: nibylandia