Wycena Passata B5 FL

Wycena Passata B5 FL

07 Sie 2016, 21:17

Witam. Jestem trochę zielony w tych sprawach więc proszę o pomoc. Chcę wystawić Passata B5 FL Kombi, 2004 rok, przebieg ok. 230 tyś km. Na ogłoszeniach ceny są różnorakie i trudno mi ustalić odpowiednią cenę za niego, dlatego proszę was. Auto bardzo zadbane, technicznie wszystko okej, zero rdzy na aucie. Skórzana tapicerka (i tu właśnie pytanie, ile skórzana tapicerka dodaje do wartości auta?). Wiem, że przydały by się zdjęcia, ale na razie nie porobiłem. Ile waszym zdaniem jest wart ten passat? Za ile go wystawić?
wojtekk5
Obserwowany

Auto: Brak

Re: Wycena Passata B5 FL

08 Sie 2016, 20:47

Nikt nie pomoże? :/
wojtekk5
Obserwowany

Auto: Brak

10 Sie 2016, 17:34

Skórzana tapicerka mocno wartości auta nie podniesie. Wejdz na strony gdzie sprzedaje się samochody i dopasuj cenę do rocznika i stanu technicznego .
olop
Początkujący

18 Wrz 2016, 20:53

Nie wiem czy nie napisałeś czy po prostu już w oczach mi się mieni i nie mogę znaleźć... Jaki silnik?
AreN
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 21 12 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Szukam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006