Wycena Passata B5 FL

Wycena Passata B5 FL

07 Sie 2016, 22:17

Witam. Jestem trochę zielony w tych sprawach więc proszę o pomoc. Chcę wystawić Passata B5 FL Kombi, 2004 rok, przebieg ok. 230 tyś km. Na ogłoszeniach ceny są różnorakie i trudno mi ustalić odpowiednią cenę za niego, dlatego proszę was. Auto bardzo zadbane, technicznie wszystko okej, zero rdzy na aucie. Skórzana tapicerka (i tu właśnie pytanie, ile skórzana tapicerka dodaje do wartości auta?). Wiem, że przydały by się zdjęcia, ale na razie nie porobiłem. Ile waszym zdaniem jest wart ten passat? Za ile go wystawić?
wojtekk5
Nowicjusz

Auto: Brak

Re: Wycena Passata B5 FL

08 Sie 2016, 21:47

Nikt nie pomoże? :/
wojtekk5
Nowicjusz

Auto: Brak

10 Sie 2016, 18:34

Skórzana tapicerka mocno wartości auta nie podniesie. Wejdz na strony gdzie sprzedaje się samochody i dopasuj cenę do rocznika i stanu technicznego .
olop
Początkujący

18 Wrz 2016, 21:53

Nie wiem czy nie napisałeś czy po prostu już w oczach mi się mieni i nie mogę znaleźć... Jaki silnik?
AreN
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 21 12 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Szukam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LS 460, przód
      Max-D - Monster Truck, 16
      Modele RC zdlanie sterowane
      Samochody Night Power