Wygodne auto do 18 tys.

Re: Wygodne auto do 18 tys.

29 Gru 2016, 17:38

Ja u siebie z przodu wywaliłem wszystkie tuleje metalowo-gumowe i wstawiłem poliuretan za ok. 370zł wszystkie + robota. W dodatku wymieniłem tuleje maglownicy:
[link wygasł]
Na tył trzeba więcej tulei, bo 14szt.
[link wygasł]

Jak jesteś nadgorliwcem jak ja to zrobisz wszystkie na raz i zapominasz o naprawie zawieszenia jak dobrze założone. Jak nie to kupujesz pojedynczo za grosze. Lepiej iść w nie niż w np. metalowo-gumowe Febest (niby markowe), które sypią się po kilku tysiącach km.
Tak to jeszcze wymieniasz 2 sworznie wahaczy dół , 2 góra i spokój.

Ogólnie zawieszenie po 200tys. miałem całe oryginalne przez założeniem tulei w wymianą dwóch dolnych sworzni.
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 79
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Wygodne auto do 18 tys.

29 Gru 2016, 17:45

Problem tylko znaleźć samochód z prywatnych rąk. Wszędzie same "perełki" :mrgreen:
lesnygoniec
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 03 2015
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: VW Polo
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM
    Model ADAM wprowadza do segmentu A docenianą już filozofię projektowania firmy Opel, polegającą na "łączeniu artystycznego kunsztu z niemiecką precyzją ". Opel ADAM - w przeciwieństwie do pojazdów firm konkurencyjnych ...
    Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Octavia kombi, zima, opony
      Opel Corsa OPC, bok
      Opel Corsa, Stec, rozgrzewanie opon, 5
      Seat Toledo 2012, widok z góry