Wygodne auto do 18 tys.

Re: Wygodne auto do 18 tys.

29 Gru 2016, 16:38

Ja u siebie z przodu wywaliłem wszystkie tuleje metalowo-gumowe i wstawiłem poliuretan za ok. 370zł wszystkie + robota. W dodatku wymieniłem tuleje maglownicy:
[link wygasł]
Na tył trzeba więcej tulei, bo 14szt.
[link wygasł]

Jak jesteś nadgorliwcem jak ja to zrobisz wszystkie na raz i zapominasz o naprawie zawieszenia jak dobrze założone. Jak nie to kupujesz pojedynczo za grosze. Lepiej iść w nie niż w np. metalowo-gumowe Febest (niby markowe), które sypią się po kilku tysiącach km.
Tak to jeszcze wymieniasz 2 sworznie wahaczy dół , 2 góra i spokój.

Ogólnie zawieszenie po 200tys. miałem całe oryginalne przez założeniem tulei w wymianą dwóch dolnych sworzni.
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 74
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Wygodne auto do 18 tys.

29 Gru 2016, 16:45

Problem tylko znaleźć samochód z prywatnych rąk. Wszędzie same "perełki" :mrgreen:
lesnygoniec
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 03 2015
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: VW Polo
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Nissan Patrol GR, bez wyciagarki się nie obejdzie
      Tor Poznań Track Day - I edycja 2012 : 17
      H-D WLA, 1942 rok