Wygodne z LPG lub diesel 40 tys km rok

wygodne z LPG lub diesel 40 tys km rok

11 Paź 2016, 10:27

witam. wracam z ponowną prośbą o doradzanie co kupić. Poprzednio polecaliscie Lanosa ktory okazał jest idealny, zrobil 60tys km i w półtora roku co pozwoliło mi zaoszczędzić kupę kasy, byl on w gazie a naprawy kosztowały grosze.

Teraz czas na zmianę, potrzebuję auta :
-przebieg roczny ok 35 tys km
-ponad polowa w miescie z częstym gaszeniem silnika dlatego LPG a nie diesel który mógłby chorować choćby na turbine przy takiej eksploatacji
-poniżej 8 sek do 100km/h
-wygodny dla 2 osob
-napęd dowolny
-spalanie LPG do 12l w mieszanym cyklu

Kwota jaką dysponuje jest ruchoma, chciałbym wydać ok 25tys lecz jezeli bedzie warto mogę podwyższyć budżet do 30tys. choć wolałbym nie.

W tych kategoriach zbyt wiele chyba nie mam do wyboru.
-bmw 3
-merc C
-audi skody VW nie lubię
-opel insignia
-300c tutaj spalanie przeboleje

Glownie zależy mi na komforcie dla 2 osób oraz poniżej 8sek do 100km/h wiec wole dobrze wyposażone bmw 3 od 5 oraz merca c od e

Ktoś coś jest w stanie doradzić ?
slavers
Nowicjusz

Auto: Ni mom

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus NX
      Master Truck
      Rozbity Peugeot 106
      Toyota Mirai, bagażnik