Wyjazd za granice

Wyjazd za granice

04 Wrz 2016, 17:07

Witam.
Czy mogę wyjechać za granicę(mieć jakieś problemy z tego powodu) autem nie przerejestrowanym na siebie? Auto jest zarejestrowane pierwszego właściciela, a auto kupiłem od drugiego właściciela, który nie przerejestrował, a ja kupiłem od niego na dane ojca (mam dwie umowy kupna). Posiadam OC na ojca i kartę pojazdu.
Amkaa
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Wyjazd za granice

05 Wrz 2016, 10:22

Hej :) ogółem nie polecamy takiego jeżdżenia ponieważ, dokumenty powinny być zgodne co do danych, pokazując, że w ubezpieczeniu, w dowodzie rejestracyjnym, zielonej karcie jest ta sama osoba ubezpieczonym, jest ten sam numer rejestracyjny itd. Jasne, że nic może się nie zdarzyć, ale w przypadku jakiejkolwiek kontroli, może być problem z przejrzystością dokumentów.
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006