Wyjscie aux w grundig.

wyjscie aux w grundig.

26 Lip 2010, 09:15

Witam!
Mam stare radyjko grundig. Chciałbym w nim zrobić wejście aux, żeby słuchać mp3, wiem że trzeba trochę pokombinować.
cytat ze strony elektron.pol.lublin.pl
W kilku modelach złącze AUX jest z przodu radia, w starszych modelach (z ISO-C10) podłączenie źródła do złącza mały jack z tyłu (przy złączu ISO) daje możliwość przełączania na AUX za pomocą klawisza CD. W modelach z mini iso trzeba zrobić odpowiednią przelotkę.

Image
zdjęcie pochodzi ze strony elektron.pol.lublin.pl
Jak to połączyć? normalnie zlutować/skręcić? Te czarne kółeczka to też połączenia? Jestem zielony w tym temacie i już raz zrobiłem zwarcie i masę dymu..

Zlutować się nie da, skręcić normlanie tez nie. Mam koncówke jacka ale przydałby sie schemat jacka które kable z którymi podłączyc.
djwyrebas
Nowicjusz

Miejscowość: Siedlce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie wpadnij w dziurę Nie wpadnij w dziurę
    Zima powoli ustaje, a wraz z wyższymi temperaturami i topniejącym śniegiem na drogach pokazują się dziury. Jazda po takiej ulicy wymaga od kierowcy sporo cierpliwości i umiejętności. Zwłaszcza, że nieumiejętne pokonywanie ...
    ALPINE A450 ALPINE A450
    Będąca bezpośrednim następcą modeli Alpine z okresu "niebieskiego", Alpine A450 nie musi już walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej wyścigu 24H Le Mans. Jej nazwa jest nawiązaniem do dorobku modeli A441, A442 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili