Wylany wyświetlacz w radiu audi concert

wylany wyświetlacz w radiu audi concert

10 Maj 2012, 09:34

Witam, rozlał mi się wyświetlacz w radiu audi concert. Czy jest możliwość wymiany radia ? Czy można wymienić sam wyświetlacz, jeśli tak to gdzie mogę go zdobyć ?

Poniżej jest link do zdjęcia radia.
http://speedy.sh/k6rRD/download/radio-audi-concert.jpg

Z góry dziękuję za pomoc ; )
koalag4
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: wylany wyświetlacz w radiu audi concert

16 Maj 2012, 10:36

Niestety w linku nie ma żadnego zdjęcia,ale myślę że w przypadku tego radia trzeba będzie wymienić całość,nie sam panel,wyświetlacz. Na naszej stronie jest szeroki wybór,chętnie pomogę.
AudioRMS
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: BMW 330 CI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili