Wymiana dowodu rejestracyjnego

wymiana dowodu rejestracyjnego

27 Lut 2011, 19:33

proszę o info czy jest obowiązkiem wymiana dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca ? mam wydrukowany przegląd na kartce A4 ze stacji diagnostycznej. muszę wymienić dowód czy mogę jeździć z takim przeglądem.
xemil
Nowicjusz

Miejscowość: busko

Re: Wymiana dowodu rejestracyjnego

27 Lut 2011, 20:55

xemil napisał(a): muszę wymienić dowód czy mogę jeździć z takim przeglądem.

Nic nie musisz-niby...ale w DR pisze wyraznie ze masz na to 30 dni.Owszem mam klientów którzy nie wymieniaja DR tylko jezdza na tym właśnie zaswiadczeniu+oczywiście DR...Jezeli trafisz na upierdliwego-kumatego policjanta to mozesz stracic DR i będziesz musiał jeszcze raz robić OBT.Dokumentem który uprawnia do poruszania się pojazdem jest:
1/ DR z aktualnym wpisem OBT
2/ PC z okreslonym terminem uzytkowania
Jak nie zrobisz tak pozniej mozesz załowac...Decyzja nalezy do Ciebie...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006