Wymiana euro

Wymiana euro

10 Wrz 2015, 09:39

Sprowadzam sobie merca z Niemiec, płace oczywiście w euro stąd moje pytanie czy wymienialiście kiedyś walutę w kantorach internetowych? Ja jeszcze tego nie robiłem, znalazłem strone strefawalut.pl tam jest ich dużo, możecie któryś polecić??
venta1
Obserwowany

Auto: Punto II

Re: Wymiana euro

21 Wrz 2015, 16:14

Znajomy wymieniał i jakoś nie był zadowolony. Z autopsji nie wiem, ale nie polecałbym
Hyeniek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 07 1982
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: MAN
Paliwo: Diesel
Typ: Van

Re: Wymiana euro

14 Paź 2015, 08:26

Powiem ci tak korzystałem wielokrotnie z InKantoru jest to renomowany kantor internetowy. Ma bardzo dobre kursy walut : Inkantor - Warto korzystać, oszukać cię nie oszukają bo nie mają jak to jest na zasadzie umowy, wiec zerwanie jej wiąże się z odpowiedzialnością, kursy są atrakcyjne jak sobie sprawdzisz i porównasz do stacjonarnego kantoru to zobaczysz różnice bardziej znaczącą na dużej kwocie. Wiec polecam .
Kabtarlis
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 09 1982
Auto: VW Golf IV
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006