Wymiana linki sprzęgła VW Polo III, mechanik

Wymiana linki sprzęgła VW Polo III, mechanik

08 Cze 2015, 12:41

Witam.

Obecnie mieszkam we Wrocławiu i średnio orientuje się co do mechaników tutaj, ale dzisiejsza wiadomość trochę mnie przeraziła.
Mianowicie, urwała mi się linka sprzęgła i trzeba kupić nową. Pojechałem do pierwszego warsztatu i koleś mi "krzyknął" 180 PLN za linkę od sprzęgła i 120 PLN za robociznę

Czy te ceny są adekwatne do awarii która się pojawiła w moim aucie ?

Pozdrawiam !
elano07
Początkujący

Auto: Nie mam

Re: Wymiana linki sprzęgła VW Polo III, mechanik

08 Cze 2015, 20:13

Ceny linek są zależne od producenta i od wersji silnikowej pojazdu . Czasami mogą szokować . Ty piszesz lajtowo Polo III , nic więcej i co tu odpowiedzieć ? Co do robocizny to zależy od mechaniora. Pytaj w innych warsztatach , być może będzie taniej.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

08 Cze 2015, 20:14

Polo III rocznik 1994, silnik 1,4 Benzyna
elano07
Początkujący

Auto: Nie mam

24 Cze 2015, 12:34

A jaka to konkretnie była linka? Najtańszą linkę sprzęgła produkcji MaxGear dostaniesz nawet za 60zł ale jak zapewne się domyślasz cena idzie w parze z jakością, nieco lepsze linki, np. SACHS czy TRW to już koszt 120 - 150zł więc możliwe że ta, którą chciał Ci sprzedać mechanik była warta 180.
iparts
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
Auto: Skoda Octavia
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili