Wymiana naboju w airbagu

wymiana naboju w airbagu

06 Paź 2011, 11:27

Cześć wszystkim!
Chciałbym wyciągnąć nabój z poduszki powietrznej o nr 8D0 880 201 i założyć go do takiej samej lecz z innym przodem, cały układ, technika, wtyczki itp itd jest identyczne, tylko nie wiem czy:
1. wystarczy tylko odkręcić 4 mocujące śruby i to wszystko(chodzi o to czy tam nie ma kleju, uszczelki itp, jeżeli jest klej do czy łato się przełoży nabój wraz z klejem)
2. czy jest to bezpieczne.. jeżeli dokręcę tak samo nabój jak był przykręcony to czy może mi wystrzelić w trakcie przekładania lub w trakcie jazdy??

z góry dzięki za odpowiedzi.

PS tutaj są zdjęcia tego airbagu:
[link wygasł]
stfpl87
Obserwowany

Auto: TT

Re: wymiana naboju w airbagu

07 Paź 2011, 00:03

nie będę zakładał nowego tematu.
nadarzyła się okazja aby zakupic "ori" poduszkę powietrzną, mały problem że jest ona nowszego modelu.
5 pierwszych zdjęć to airbag do kupienia, 1 nastepna to jak wyglądać powinna moja z nabojem i kolejne 5 to moja poduszka i kierownica.

CZy da radę zrobić przekładkę airbagu z pierwszych 5ciu zdjęć(nowszy model) do mojej kieronicy od staszego modelu stosując małe poprawki np wywiercić 1 otwór wiecej(bo w mojej są tylko dwie śruby??)
link:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

stfpl87
Obserwowany

Auto: TT
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Sway, przód
      Summer Cars Party 2009
      Marcin Dorociński i SEAT Ibiza FR
      Chicago Auto Show 2008