Wymiana naboju w airbagu

wymiana naboju w airbagu

06 Paź 2011, 11:27

Cześć wszystkim!
Chciałbym wyciągnąć nabój z poduszki powietrznej o nr 8D0 880 201 i założyć go do takiej samej lecz z innym przodem, cały układ, technika, wtyczki itp itd jest identyczne, tylko nie wiem czy:
1. wystarczy tylko odkręcić 4 mocujące śruby i to wszystko(chodzi o to czy tam nie ma kleju, uszczelki itp, jeżeli jest klej do czy łato się przełoży nabój wraz z klejem)
2. czy jest to bezpieczne.. jeżeli dokręcę tak samo nabój jak był przykręcony to czy może mi wystrzelić w trakcie przekładania lub w trakcie jazdy??

z góry dzięki za odpowiedzi.

PS tutaj są zdjęcia tego airbagu:
[link wygasł]
stfpl87
Obserwowany

Auto: TT

Re: wymiana naboju w airbagu

07 Paź 2011, 00:03

nie będę zakładał nowego tematu.
nadarzyła się okazja aby zakupic "ori" poduszkę powietrzną, mały problem że jest ona nowszego modelu.
5 pierwszych zdjęć to airbag do kupienia, 1 nastepna to jak wyglądać powinna moja z nabojem i kolejne 5 to moja poduszka i kierownica.

CZy da radę zrobić przekładkę airbagu z pierwszych 5ciu zdjęć(nowszy model) do mojej kieronicy od staszego modelu stosując małe poprawki np wywiercić 1 otwór wiecej(bo w mojej są tylko dwie śruby??)
link:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

stfpl87
Obserwowany

Auto: TT
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód