Wymiana oleju - można z własnym olejem?

Wymiana oleju - można z własnym olejem?

09 Kwi 2010, 08:21

Wybaczcie to trywialne pytanie, ale jestem zielony.

Po poprzedniej (pierwszej) wymianie zostało mi prawie 1L oleju (nie muszę się martwić co do doboru lepkości oraz przestrzegania norm, bo już to za mnie wybrał poprzedni warsztat), wchodzi u mnie 3L i jako że jest to syntetyk to wolałbym oszczędzić i wyrzucać tego co został. Muszę jeszcze dobrać filtr. Pytanie - Czy mogę przyjechać do warsztatu z własnym olejem i filtrem?? usługa powinna być dzięki temu tańsza.
F4k3
Nowicjusz

Miejscowość: Stąd

Re: Wymiana oleju - można z własnym olejem?

09 Kwi 2010, 10:16

oczywiście, że możesz, zapłacisz po prostu za wymiane oleju i filtra (w zależności od samochodu może być różnie)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: Wymiana oleju - można z własnym olejem?

09 Kwi 2010, 10:50

Super, dziękuję za odp.
F4k3
Nowicjusz

Miejscowość: Stąd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] Abarth Grande Punto / Corsa D OPC / Clio III RS / Ibiza III Cupra [B] Abarth Grande Punto / Corsa D OPC / Clio III RS / Ibiza III Cupra
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hot-hatch segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 170KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Abarth Grande Punto 1,4 T-Jet - ...
    Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Peugeot 308 Racing Cup, przód
      Finaliści IV Ogólnopolskiego Konkursu ECO FLEET MANAGER 2013
      Platforma transportowa na kołach dla wagonów
      Konsola PS3 i rajdy samochodowe