Wymiana opon on line

wymiana opon on line

07 Gru 2012, 12:07

zastanawiam się, czemu nikt jeszcze nie usprawnił wymiany opon i nie można zapisać się na to on line. wy już wymieniliście opony? ja jak myślę o staniu w kolejce do zakładu to po prostu wymiękam. na dodatek jeszcze każdy rzuca inną cenę. oszaleć można.
RocaFela
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 11 01 2007
Auto: brava
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: wymiana opon on line

08 Gru 2012, 06:31

zastanawiam się, czemu nikt jeszcze nie usprawnił wymiany opon i nie można zapisać się na to on line. wy już wymieniliście opony? ja jak myślę o staniu w kolejce do zakładu to po prostu wymiękam. na dodatek jeszcze każdy rzuca inną cenę. oszaleć można.

może dlatego że dużo zakładów które się tym trudnią nie mają takiego systemu heh :)
W dużych miastach owszem może jest bardziej wszystko skomputeryzowane ale po mniejszych miejscowościach mają tylko i wyłącznie sprzęt do wymiany i to wszystko, owszem byłoby o wiele lepiej gdyby była możliwość zapisów online (podejrzewam że już gdzieś jest na 100%) ale co to by Ci dało? :P
Dojechać i tak trzeba do zakładu i marznąć i kolejki jak są tak by były. Takie oto moje zdanie jest na ten temat.
Stworek
Początkujący

Miejscowość: Mława
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.4 8v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2000

08 Gru 2012, 08:57

W moim mieście jest kilka warsztatów, gdzie na wymianę opon można umówić się telefonicznie. Najpierw trzeba zadzwonić i umówić na konkretną godzinę i gdy się podjeżdża, to nie czeka się zwykle dłużej niż 20 minut.
sepoy
Nowicjusz

Zdjęcia: 4
Auto: VW Tiguan
Silnik: 1,4V 122KM
Typ: SUV
Rok produkcji: 2012

11 Gru 2012, 15:14

ok, wychodzi niestety, że muszę odszczekać to, co wcześniej napisałam :D jednak można! :D - tutaj artykuł. ciekawe, jak to działa.
RocaFela
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 11 01 2007
Auto: brava
Typ: Sedan/Limuzyna

24 Maj 2013, 17:21

Ciekawy pomysł. Chociaż ja preferuje "klasyczne" rozwiązanie. Jak korzystam z usług wulkanizacyjnych to zapisy on line nie są konieczne.
WeraCool
Nowicjusz

Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Opel Corsa
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2001

27 Maj 2013, 15:07

Ja jakoś nigdy nie czekałam w kolejce. Fakt, że jeżdżę dopiero 5 lat, ale jeśli jedzie się wystarczająco wcześnie przed zimą i wystarczająco późno, to nie ma kolejek przynajmniej jeśli chodzi o firmę jarex24, z której usług korzystam.
WeraK
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 03 1986
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.6 TDI 100KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

• Re: wymiana opon on line

14 Cze 2013, 10:34

dokładnie, grunt to wiedzieć kiedy pojechać :D
    czesiek123
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 06 2008
    Auto: Opel Corsa
    Silnik: 1.2

19 Cze 2013, 07:28

wymiana opon online, ciekawe jakby to miało działać?? ;) :o
    Krzysztofo
    Obserwowany
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 10 04 2007
    Przebieg/rok: 8tys. km
    Auto: Ford
    Silnik: 2.0
    Typ: Kombi
    Rok produkcji: 2006

19 Cze 2013, 08:50

z opisu wygląda dość prosto, wchodzisz na stronę, szukasz warsztatu w okolicy, sprawdzasz wolny termin i się zapisujesz, trochę jak do lekarza :D
    automarco
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 06 2006
    Auto: Audi A4

26 Cze 2013, 19:10

Hejeczka,

Ja tak zapisuję się do myjni i tylko na maila przychodzi mi potwierdzenie, że mam termin np. o 16 zostawiam kluczyki idę na zakupy na kilkanaście minut lub pooglądać samochody w salonach i potem mam nawoskowany piękny i czysty samochodzik :)
    slickrz
    Aktywny

Auto: Audi A3

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006