Wymiana opon on line

07 Gru 2012, 12:07

zastanawiam się, czemu nikt jeszcze nie usprawnił wymiany opon i nie można zapisać się na to on line. wy już wymieniliście opony? ja jak myślę o staniu w kolejce do zakładu to po prostu wymiękam. na dodatek jeszcze każdy rzuca inną cenę. oszaleć można.
RocaFela
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 11 01 2007
Auto: brava
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

08 Gru 2012, 06:31

zastanawiam się, czemu nikt jeszcze nie usprawnił wymiany opon i nie można zapisać się na to on line. wy już wymieniliście opony? ja jak myślę o staniu w kolejce do zakładu to po prostu wymiękam. na dodatek jeszcze każdy rzuca inną cenę. oszaleć można.



może dlatego że dużo zakładów które się tym trudnią nie mają takiego systemu heh :)
W dużych miastach owszem może jest bardziej wszystko skomputeryzowane ale po mniejszych miejscowościach mają tylko i wyłącznie sprzęt do wymiany i to wszystko, owszem byłoby o wiele lepiej gdyby była możliwość zapisów online (podejrzewam że już gdzieś jest na 100%) ale co to by Ci dało? :P
Dojechać i tak trzeba do zakładu i marznąć i kolejki jak są tak by były. Takie oto moje zdanie jest na ten temat.
Stworek
Początkujący
 
Posty: 65
Miejscowość: Mława
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.4 8v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

08 Gru 2012, 08:57

W moim mieście jest kilka warsztatów, gdzie na wymianę opon można umówić się telefonicznie. Najpierw trzeba zadzwonić i umówić na konkretną godzinę i gdy się podjeżdża, to nie czeka się zwykle dłużej niż 20 minut.
sepoy
Nowicjusz
 
Posty: 22
Zdjęcia: 4
Auto: VW Tiguan
Silnik: 1,4V 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

11 Gru 2012, 15:14

ok, wychodzi niestety, że muszę odszczekać to, co wcześniej napisałam :D jednak można! :D - tutaj artykuł. ciekawe, jak to działa.
RocaFela
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 11 01 2007
Auto: brava
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

24 Maj 2013, 17:21

Ciekawy pomysł. Chociaż ja preferuje "klasyczne" rozwiązanie. Jak korzystam z usług wulkanizacyjnych to zapisy on line nie są konieczne.
WeraCool
Nowicjusz
 
Posty: 2
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Opel Corsa
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

27 Maj 2013, 15:07

Ja jakoś nigdy nie czekałam w kolejce. Fakt, że jeżdżę dopiero 5 lat, ale jeśli jedzie się wystarczająco wcześnie przed zimą i wystarczająco późno, to nie ma kolejek przynajmniej jeśli chodzi o firmę jarex24, z której usług korzystam.
WeraK
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 03 1986
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.6 TDI 100KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    (Nie) zdążyć przed szlabanem - przejazd kolejowy
    Pokonywanie przejazdu kolejowego nie należy do najtrudniejszych manewrów, o ile robi się to z głową. W razie nieuwagi grozi nam bowiem między innymi znalezienie się w aucie pomiędzy opuszczonymi rogatkami. W momencie, ...
    [F] A8 D3 4,2 / 745i e65 / XJ 4,2 X350 / LS 430 mk3
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu F - silnik benzynowy o mocy około 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2004 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A8 D3 4,2 - 335KM - BMW ...

14 Cze 2013, 10:34

dokładnie, grunt to wiedzieć kiedy pojechać :D
czesiek123
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 13 06 2008
Auto: Opel Corsa
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

19 Cze 2013, 07:28

wymiana opon online, ciekawe jakby to miało działać?? ;) :o
Krzysztofo
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 10 04 2007
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Ford
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

19 Cze 2013, 08:50

z opisu wygląda dość prosto, wchodzisz na stronę, szukasz warsztatu w okolicy, sprawdzasz wolny termin i się zapisujesz, trochę jak do lekarza :D
automarco
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 20 06 2006
Auto: Audi A4

26 Cze 2013, 19:10

Hejeczka,

Ja tak zapisuję się do myjni i tylko na maila przychodzi mi potwierdzenie, że mam termin np. o 16 zostawiam kluczyki idę na zakupy na kilkanaście minut lub pooglądać samochody w salonach i potem mam nawoskowany piękny i czysty samochodzik :)
slickrz
Aktywny
 
Posty: 352
Auto: Audi A3