Wymiana radia

wymiana radia

26 Mar 2010, 09:00

Witam. Od razu na wstepie zaznacze , ze jestem w tym temacie calkiem zielony. Od 2 dni jestem posiadaczem auta vauxhall vectra z 1997 r. Wczoraj postanowilem wymienic w nim radio poniewaz byl to jakis stary kaseciak. Wyciagnelem radio z poprzedniego auta (golf 3) radio to jakis pioneer , model dopisze pozniej , jezeli jest istotny. Nastepnie wyciagnalem radio z vauxhalla , zabieram sie do przepiecia a tu odziwo nie pasuje ani ta duza kostka , ani kabel do anteny. Czy jest mozliwosc przerobienia tych wtykow ktore sa w aucie zeby pasowaly do tego radia? jezeli tak to ile takie zabieg kosztuje i gdzie sie najlepiej zglosic?
sxatan
Nowicjusz

Miejscowość: Nowogrodziec

Re: Wymiana radia

26 Mar 2010, 10:20

Nie miałem syku z anglikami ale powinno być tak samo jak w Oplu bo nie wiem czy wiesz ale Vauxhall to po prostu Opel poszukaj kostki tu - [link wygasł]
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili