Wymiana rozrządu VW Golf IV- pomoc

Wymiana rozrządu VW Golf IV- pomoc

10 Gru 2009, 21:16

[center]W najblizszym czasie planuje wymiane paska rozrządu w moim Golfie 1.4 16v 1998 moje pytanie wlasne tego dotyczy.. Wiec:

Jakie czesci beda potrzebne??
Ich koszt..
Orginaly czy zamienniki?

[/center]
Marian19
Nowicjusz

Miejscowość: Łódż
  • Re: Wymiana rozrządu VW Golf IV- pomoc

10 Gru 2009, 23:54

Witam ja ostatnio jak byłym w Polsce na urlopiku to wymieniałem pasek w pasacie b5 ,zazwyczaj się wymienia i powinno ,pasek ,rolki ,napinacze ,pompa wodna,co do części to zależy czy tym autkiem chcesz śmigać czy na handelek ,jak dla siebie to ja bym zainwestował w te lepsze ,bo przecież nie wymieniasz paska co parę kilometrów ,ja koszt poniosłem tylko części bo resztę zrobiliśmy ze szwagrem,nie wiem jak jest w golfie ale ja to musiałem rozbierać cały przód,także jak jest tak samo jak w pasacie to ja bym oddał to do jakiegoś dobrego warsztatu ,oni załatwią części ustawią lampy itd.pozdrowienia z Islandii.powodzenia.
    skoczek
    Nowicjusz

Miejscowość: Borgarnes.is
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5