Wymiana schowka w Xsarze II

Wymiana schowka w Xsarze II

28 Kwi 2015, 22:39

Niestety kiedyś trzasnąłem drzwiczkami schowka i pękł plastikowy mechanizm otwierający schowek pasażera. To oznacza, że nie da się go otworzyć. Samego zamka podobno nie da się kupić.

Najprościej byłoby pojechać do ASO, ale za nowy schowek życzą sobie majątek. Szukałem w różnych miejscach. Znajdowałem tylko do Xsary I, a podobno ten schowek nie pasuje do Xsary II.

Wiecie może gdzie można kupić schowek nowy albo używany i jaka byłaby jego cena?
Kgut
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2009
Auto: Citroen Xsara

Re: Wymiana schowka w Xsarze II

29 Kwi 2015, 08:42

Na allegro i olx patrzyłeś? Ewentualnie szukaj po autozłomach - chyba największa szansa.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Wymiana schowka w Xsarze II

01 Maj 2015, 18:43

Dzięki za podpowiedź. Jakiś czas temu patrzyłem na Olx i nic nie było. Zresztą nadal nie ma do Xsary II. Natomiast na allegro były tylko schowki do Xsary Picasso albo Xsary I. Sprawdziłem teraz i jest kilka egzemplarzy do Xsary II.

A jak jest z kwestią otwierania/zamykania na klucz wymienionego schowka? Czy będę mógł go otwierać obecnie posiadanym kluczykiem?
Kgut
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2009
Auto: Citroen Xsara
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porsche Carrera, grafitowy mat
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Audi A3 e-tron, przód
      MINI John Cooper Works, 2
      BMW 323 lewy tylni bok