Wymiana stacyjki Fiat Uno 1996

Wymiana stacyjki Fiat Uno 1996

05 Lis 2011, 16:22

Witam.Zostały mi skradzione kluczyki z samochodu-jedyne jakie posiadałem i nie mam jak odpalić.Drzwi mogę otworzyć przez bagażnik wiec dostanie się do wnętrza nie jest problemem.Więc mam pytanie czy może ktoś po kroku napisać jak wymienić (i jakimi narzędziami) stacyjkę bo chyba to jest najtańsze wyjście?.Mam też pytanie czy wymienić i jeśli tak to jak, korek paliwa, ponieważ kiedyś w Fordzie mogłem kluczykiem otwierać paliwa innych fordów i nie wiem jak jest tutaj.Dziękuję
lesiu1515
Nowicjusz

Miejscowość: Chorzów

Re: Wymiana stacyjki Fiat Uno 1996

30 Lis 2011, 20:20

Kluczyk można łatwo dorobić na podstawie wkładki z zamka od drzwi.
Trzema wymontować wkładkę z drzwi i postarać się o surowy klucz.
Pilnikiem piłujemy rowki tak aby zapadki się schowały i były na równo z wkładką.
andrzej_124
Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód