Wymiana tablic rejestracyjnych??

wymiana tablic rejestracyjnych??

21 Kwi 2009, 10:10

Będę musiał wymienić dowód rejestracyjny, bo skończyło mi się miejsce na wpis o przeglądzie. Tablice rejestracyjne, które mam teraz są czarne. Nie wiem, czy będę też musiał zmienić te tablice na nowe (tzn. białe z czarnymi literami). Może wiecie też ile to będzie kosztować... :?:

Z góry dzięki za odpowiedź.
arekm4
Nowicjusz

Re: wymiana tablic rejestracyjnych??

21 Kwi 2009, 12:17

Jeżeli samochód posiada stare, czarne tablice rejestracyjne, to będziesz musial pokryć koszt ich wymiany na eurotablice (białe). A ile to kosztuje to nie jestem do końca pewien... do 100 zł.
yesterday
Nowicjusz

Re: wymiana tablic rejestracyjnych??

21 Kwi 2009, 19:44

są urzędy komunikacji np. we Wrocławiu gdzie jeśli tablice czarne są w dobrym stanie to można przy nich zostać.

przy rejestracji poproś, że chcesz zostawić te tablice. Jakby nie chcieli zostawić mimo, że są w dobrym stanie zgłoś się do kierownictwa urzędu w tej sprawie

Jeżeli nie jest to możliwe to zapłacisz prawie 200 zł

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam

12 Maj 2009, 11:34

Okazało się, że nie muszę wymieniać tablic, nawet podania nie pisałem. Wymieniłem tylko dowód. Koszt to 60 zł. :grin:
arekm4
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault 19 – historia modelu Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Golf II - wyścigi uliczne Olsztyn
      Volkswagen Golf I cabrio, wnętrze
      Silnik MIVEC Mitsubishi ASX
      Rage-Race 2010