Wymiana tablic rejestracyjnych??

wymiana tablic rejestracyjnych??

21 Kwi 2009, 10:10

Będę musiał wymienić dowód rejestracyjny, bo skończyło mi się miejsce na wpis o przeglądzie. Tablice rejestracyjne, które mam teraz są czarne. Nie wiem, czy będę też musiał zmienić te tablice na nowe (tzn. białe z czarnymi literami). Może wiecie też ile to będzie kosztować... :?:

Z góry dzięki za odpowiedź.
arekm4
Nowicjusz

Re: wymiana tablic rejestracyjnych??

21 Kwi 2009, 12:17

Jeżeli samochód posiada stare, czarne tablice rejestracyjne, to będziesz musial pokryć koszt ich wymiany na eurotablice (białe). A ile to kosztuje to nie jestem do końca pewien... do 100 zł.
yesterday
Nowicjusz

Re: wymiana tablic rejestracyjnych??

21 Kwi 2009, 19:44

są urzędy komunikacji np. we Wrocławiu gdzie jeśli tablice czarne są w dobrym stanie to można przy nich zostać.

przy rejestracji poproś, że chcesz zostawić te tablice. Jakby nie chcieli zostawić mimo, że są w dobrym stanie zgłoś się do kierownictwa urzędu w tej sprawie

Jeżeli nie jest to możliwe to zapłacisz prawie 200 zł

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam

12 Maj 2009, 11:34

Okazało się, że nie muszę wymieniać tablic, nawet podania nie pisałem. Wymieniłem tylko dowód. Koszt to 60 zł. :grin:
arekm4
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...
    Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Suzuki GSX-R, start
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Fiat Albea
      Opel GTC Concept 2013 16
      Car audio, video 2007