Wynajmę garaż z kanałem na godziny (Śląsk) :)

Wynajmę garaż z kanałem na godziny (Śląsk) :)

13 Sie 2014, 21:23

Witam!
Od razu zaznaczam, iż nie wiem, czy dobry dział, więc proszę o wyrozumiałość :)

Wynajmę garaż z kanałem na 2-3 godzinki (jeżeli ktoś będzie wyrozumiały i pozwoli mi podłubać przez kilka godzin więcej to z pewnością się nie obrażę) w okolicach Chorzowa (Chorzów, Katowice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Siemianowice, etc.).
Oczywiście nic za darmo - wedle uznania - gotówka, lub tradycyjnie czteropak, czekolada :)

Jeżeli ktoś z moich stron posiada taki garaż i mógłby mi go udostępnić to byłbym bardzo, ale to bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam:
Maciek
maciekj22
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 01 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Fiat 126p
Silnik: 650
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Silnik wysokoprężny 1.6 CDTI - Opel Silnik wysokoprężny 1.6 CDTI - Opel
    Nowy silnik wysokoprężny 1.6 l zapewnia najlepsze w swojej klasie osiągi we wszystkich kluczowych parametrach. Został wprowadzony w modelu Zafira Tourer i docelowo zastąpi obecną jednostkę 1.7 l i wersje 2.0 l o niższej mocy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2009
      Spotkanie 4x4 Buków
      Renault
      Mitsubishi i-MiEV Evolution, Mitsubishi i-MiEV, PPIHC 2012