Wyrównanie lakieru

Wyrównanie lakieru

03 Sie 2016, 13:42

witam. Mam problem z lakierem na drzwiach,ktoś chyba nie umiejętnie pomalował i mam takie coś jak na zdjęciach-próbowałem to polerować(K2 turbo,lekko ścierna) ale za wiele to nie dało. Co zrobić aby wyrównać ten lakier?Są jakieś środki?
Czy papier wodny i szlifować a potem nałożyć lakier bezbarwny?
zbyster
Nowicjusz

Re: wyrównanie lakieru

27 Paź 2016, 11:43

zbyster napisał(a):Co zrobić aby wyrównać ten lakier?Są jakieś środki?
Czy papier wodny i szlifować a potem nałożyć lakier bezbarwny?
Przy tym co widać zostaje tylko ponowne lakierowanie elementu. Spartolona robota przez poprzednika i później są takie skutki.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3296
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: wyrównanie lakieru

06 Kwi 2017, 15:28

Ja w swoim Subaru tez miałem podobną sytuację. Partacko wykonana robota i miałem już odpuścić usuwanie tego i wogóle wstawić nowe drzwi, z tym że akurat do libero to nie taka prosta sparwa, więc poszukałem jakichs alternatyw. Znalazłem coś takiego IPA Alkohol Izopropylowy i jak na taką śmiesznie niską cenę to genialna sprawa. Może struktury nie ruszyło, ale kolory wyrównane idealnie.
SUBLIB
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 12 1980
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Subaru Libero
Silnik: 1.0 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1986
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silnik 2.5 TFSI - International Engine of the Year 2013 Silnik 2.5 TFSI - International Engine of the Year 2013
    2,5-litrowy silnik TFSI otrzymał międzynarodowe wyróżnienie dla najlepszego silnika roku 2013 "International Engine of the Year", w kategorii jednostek od 2 do 2,5 l. Tak zadecydowało jury złożone z 87 dziennikarzy ...
    Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Jazz Si
      Seat Toledo 2012, bagażnik
      Autosacrum 2006
      Volkswagen Polo R WRC, kierownica