Wysyłka auta z USA

04 Sie 2008, 20:00

Chce sprowadzic auto z USA.
Czy KTOKOLWIEK moze podac mi konkretne nazwy firm (amerykanskich lub polskich) lub strony internetowe firm zajmujacych sie wysylka samochodow do Gdyni lub Bremerhaven.
Na kazdym forum czytam, ze wysylka auta to koszt $850-$1000.
Ja szukajac po internecie znajduje ceny $3000-$4000.
Jak to jest w koncu z ta wysylka?
canaries
Nowicjusz
 
Posty: 2

16 Sie 2008, 10:51

najlepiej wynajac kontener, nowego sciagasz? lepiej do bremenhaven podobno nie czepiaja sie jak w polsce
godfather78
Aktywny
 
Posty: 274
Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna

02 Kwi 2010, 20:25

canaries napisał(a):Chce sprowadzic auto z USA.
Czy KTOKOLWIEK moze podac mi konkretne nazwy firm (amerykanskich lub polskich) lub strony internetowe firm zajmujacych sie wysylka samochodow do Gdyni lub Bremerhaven.
Na kazdym forum czytam, ze wysylka auta to koszt $850-$1000.
Ja szukajac po internecie znajduje ceny $3000-$4000.
Jak to jest w koncu z ta wysylka?


Cena zależy ostatecznie od rodzaju usługi. $850-$1000 to tylko koszt ze shipping czyli przewóz w kontenerze do portu w Niemczech lub w Polsce. Dodatkowo dochodzą koszty dowozu auta do spedytora, załatwienie formalności i zakup samochodu - więc dlatego koszt wzrasta do $3000-$4000. Przed zawaciem umowy z pośrednikiem radzę porozmawiać z operatorem.
Ostatnio edytowany przez kupigo, 04 Kwi 2010, 19:55, edytowano w sumie 1 raz
kupigo
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa

09 Mar 2011, 16:19

Witam
Uzywalem tej firmy: aaronpb

Super service i dobra cena ... Bremen $800 do konca marca .

Pracuja sami Polacy, a nie jak w inny firmach ze ruscy robia i byle jak traktuja autka.
Ostatnio edytowany przez HenioBremen, 09 Mar 2011, 23:38, edytowano w sumie 1 raz
HenioBremen
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak jeździć oszczędnie hybrydą?
    Jest stale rozwijana i zdaniem wielu stanowi złoty środek między bezemisyjną jazdą, a swobodą typową dla aut spalinowych. Technologia hybrydowa od lat jest czymś więcej niż tylko ciekawostką i pozwala oszczędzać kierowcom ...