Wzmacniacz i tuba

Re: Wzmacniacz i tuba

24 Mar 2013, 20:04

Również chciałem zamontować do swojego autka jakąś tubę albo skrzynię, chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś różnice między skrzynią a tubą? Do niedawna myślałem że to samo ale ktoś mi powiedział że to bardzo duża różnica. Z czego wynika ta różnica i co jest lepsze dla hatchback'a?
arek1b
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Golf 2
Silnik: 1.3
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1988

24 Mar 2013, 20:09

Tuba daje nieczysty bass w stylu "łup, łup" a z skrzyni basowej dostaniesz to czego potrzebujesz, czysty i przyjemny bass który w połączeniu z dobrymi głośnikami w samochodzie będzie idealny.
FabianRnR
Początkujący

Prawo jazdy od: 27 12 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Mondeo I
Silnik: 1.8 115KM
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1995

24 Mar 2013, 22:01

Aha, dziękuję bardzo ;) w takim razie kładę skrzynię, jeszcze muszę jakieś fajne głośniki poszukać i będzie ok ;)
arek1b
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Golf 2
Silnik: 1.3
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 1988
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...
    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili