Wzmacniacz i tuba

Re: Wzmacniacz i tuba

24 Mar 2013, 20:04

Również chciałem zamontować do swojego autka jakąś tubę albo skrzynię, chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś różnice między skrzynią a tubą? Do niedawna myślałem że to samo ale ktoś mi powiedział że to bardzo duża różnica. Z czego wynika ta różnica i co jest lepsze dla hatchback'a?
arek1b
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Golf 2
Silnik: 1.3
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1988

24 Mar 2013, 20:09

Tuba daje nieczysty bass w stylu "łup, łup" a z skrzyni basowej dostaniesz to czego potrzebujesz, czysty i przyjemny bass który w połączeniu z dobrymi głośnikami w samochodzie będzie idealny.
FabianRnR
Początkujący

Prawo jazdy od: 27 12 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Ford Mondeo I
Silnik: 1.8 115KM
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1995

24 Mar 2013, 22:01

Aha, dziękuję bardzo ;) w takim razie kładę skrzynię, jeszcze muszę jakieś fajne głośniki poszukać i będzie ok ;)
arek1b
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Golf 2
Silnik: 1.3
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 1988
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.
    Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006