Wzmacniacz samochodowy

Wzmacniacz samochodowy

20 Wrz 2006, 13:31

Witam mam pytanie bo chciałbym kupić wzmacniacz samochodowy. On bedzie tylko do podlaczenia tuby sam nie wiem ile ma wat ale myslalem nad jakims tanim rozwiazaniem bo do tuby i starszego auta nie trzeba mi super sprzetu.

Podam linki:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Czy lepiej kupic jakiś używany ?

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz
mariocom
Nowicjusz

Miejscowość: z Miasta

Re: Wzmacniacz samochodowy

20 Wrz 2006, 19:02

taka mała uwaga, sprzęt dobiera sie pod siebie, czyli trzeba wiedzieć jaką masz tą tubę, ile mocy jej potrzeba i do tego dobierać wzmacniacz a nie do wieku auta....
Pozdrawiam
stanik
Nowicjusz

Re: Wzmacniacz samochodowy

21 Wrz 2006, 14:52

to fakt, glosnik w tubie ma 25 cm jest firmy ZTE Audio Systems. Na glosniku nie ma parametrow :/
mariocom
Nowicjusz

Miejscowość: z Miasta
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Polo R WRC podczas skoku
      Chevrolet Impala, oldtimer
      Renault Duster Oroch Concept, 2
      Porsche i Audi przed startem