XBlitz P500. Co sądzicie?

XBlitz P500. Co sądzicie?

12 Paź 2016, 20:00

Przymierzam się do zakupu rejestratora jazdy i wpadł mi w oko taki model Xblitz P500. Czytałem specyfikację i wygląda zachęcająco, zwłaszcza sensor sony i uchwyt magnetyczny. Czy ktoś z was mógłby coś więcej o niej napisać? Jak się sprawdza w praktyce?
Funriel
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 07 1970
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: VW Golf IV
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: XBlitz P500. Co sądzicie?

21 Paź 2016, 18:44

Miałem okazję trochę się nią pobawić i przyznam, że bardzo fajna i prosta w obsłudze, ma intuicyjne menu. Jakość obrazu przyznam, że bardzo dobra.. Uchwyt tak jak pisałeś ale moim zdaniem fajną opcją jest jonizacja powietrza, w innych tego nie widziałem.. Jak chciałbyś test to tutaj możesz zobaczyć:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Czarto
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 11 1999
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: Fiat Brava
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2001

23 Paź 2016, 18:51

Spoko dzięki, właśnie filmiki też już sobie oglądałem. Jeśli jakość jest taka jak na YT to jest za tą cenę naprawdę spoko. A jak ten jonizator się sprawdza? Faktycznie nie spotkałem się z tym wcześniej.
Funriel
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 07 1970
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: VW Golf IV
Rok produkcji: 2000

15 Lis 2016, 20:23

Jonizator w takich urządzeniach to nowość bo też się wcześniej z takim nie spotkałem. U mnie jest to takie małe wyładowanie co jakiś czas, coś w stylu iskierki (nie wiem jak to lepiej określić). Ma za zadanie poprawić jakość powietrza. Ja różnicą odczuwam jak mam pozamykane okna, przy dłuższych trasach. Ja bym Ci tą kamerką polecił również ze względu na to mocowanie magnetyczne. Bardzo użyteczne rozwiązanie, zwłaszcza jak często parkujesz w miejscach nazwijmy to "ryzykownych". Nie musisz demontować kamery tylko zdejmujesz ją z uchwytu i do schowka.
lotek33
Początkujący

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006