Yanosik

21 Paź 2016, 14:40

A co myślicie o Yanosiku? Ostatnimi czasy, Yanosik rozszerzył swoją ofertę - można dokupić "skaner diagnostyczny". Wprawdzie o bardzo ograniczonych funkcjach, ale dośc ciekawych. Oprócz tego z Yanosikiem współpracuja rózne firmy ubezpieczeniowe, Orlen itd. Można dostać dodatkowe punkty za tankowanie, mieć zniżkę na ubezpiecznie ( pod pewnymi warunkami ), a obecnie można dostać na Orlenie coś darmowego.
Jak to działa, to chyba nie trzeba pisać, bo każdy zapewne to zna i wie w czym rzecz.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

24 Paź 2016, 13:09

MotoAlbercik napisał(a):A co myślicie o Yanosiku?
Testowałem u siebie jakiś czas temu i jakoś nie przypadł mi do gustu. Co do skanera to można na androida ściągnąć inne darmowe lub za niewielką opłatą i bardziej rozbudowane.

Do nawigacji najlepsze są urządzenia przeznaczone do tego. Chodzi o to że takie urządzenia mają dużo lepszy nadajnik/odbiornik GPS niż w smartfonach.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

24 Paź 2016, 20:00

Tak, ale mnie chodziło raczej o informowanie na bieżąco o natężeniu ruchu na danej drodze, o kontrolach, zatrzymanych samochodach itd.
Ja narazie jeżdżę z tym Yanosikiem, bo mi to bardzo pasuje. A czy są jakieś inne aplikacje będz nawigacje, które łączą się z netem i podają na bieżąco informacje o natężeniu ruchu na drogach, kontrolach policyjnych itd?
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

15 Lis 2016, 15:01

MotoAlbercik napisał(a):A czy są jakieś inne aplikacje będz nawigacje, które łączą się z netem i podają na bieżąco informacje o natężeniu ruchu na drogach, kontrolach policyjnych itd?
Choćby AutoMapa musisz mieć dostęp do netu i wysyłać LiveDrive wtedy też je odbierasz i masz info o korkach. W tym przypadku nie wiem czy AM nie korzysta też z informacji o korkach z map targeo gdzie traffic jest rozbudowany.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

15 Lis 2016, 22:47

O Am wiem, że ma coś takiego. Niestety nie wiem, czy działa to tak sprawnie jak w Yanosiku. Wszystko zalezy od użytkowników, czyli czy wysyłają potrzebne info w świat. W Yanosiku działa to elegancko i na bieżąco. tyle tylko, że sama mapa jest słabiutka. Ale gdyby w AM to działało tak sprawnie jak w Yanosiku, to byłoby super.
Czy ktoś używa AM z funkcją Traffic?
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Gdzie nie warto tankować LPG? Wysokie ceny Autogazu!
    Miałem okazję w weekend wybrać się w góry a dokładniej w Karkonosze. Podróż oczywiście z Warszawy trasą A2 następnie A1 i S8, a dalej kawałek A4. Ceny w Warszawie LPG były na poziomie 2,10 - 2,18zł. Jednak na ...