Z Kleszczowa do Darłówka

Z Kleszczowa do Darłówka

08 Lip 2014, 07:56

Hej,

mam pytanie którędy najlepiej jechać z kleszczowa do darłówka?
Autko: Xsara Picasso
Jazda: noc z soboty na niedziele
Płatne drogi: NIE

Nie wiem czy walić na:
1. łódź - kutno - torun
2. jarocin - poznań - piła
3. łask - bydgoszcz
4. Inne propozycje?
rasgan
Nowicjusz

Miejscowość: Kleszczów

Re: Z Kleszczowa do Darłówka

08 Lip 2014, 11:53

A nie lepiej wydać dodatkowo 29.90 zł bo tyle kosztuje aktualnie przejazd A1 i jechać w nocy dobrą drogą niż męczyć się gorszymi które nie są płatne?

Chcąc ominąć opłaty to to myślę że trzeba z A1 przed Toruniem zjechać na Bydgoszcz i dalej bym pojechał na Kronowo > Człuchów > Biały Bór > Miastko > Ostrowiec > Darłówko, ale nie pchałbym się tą trasą w nocy.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10187
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9 [VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - van segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chrysler Voyager IV 2,8 CRD - 150KM ...
    Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...

• Warto przeczytać
    • Kia Soul 2014, przód
      Kandydatki na MISS, 2
      VERVA Street Racing 2010
      Discovery 4