Za duze obroty i trzask

11 Lut 2011, 21:21

Witam.
Dzisiaj zachowałem się trochę jak szpaner i teraz żałuje bo mam stress .Przechodząc do rzeczy skręcam sobie na skrzyżowaniu i nagle dodaje jak najmocniej gaz do dechy żeby się rozpędził i zarazem szybko zebrał niestety wszystko na jedynce, nagle chyba przegiąłem i trzask i szarpnęło autem,wrzuciłem dwójkę jedzie zamulony i trzęsie wiec moja myśl zadławił się, wrzuciłem znów jedynkę i już chodzi normalnie,wiec dwójkę,trojkę i jedzie dalej. Ale martwi mnie ten dziwny trzask co to mogło być;/ Dodam ze mam Golfa III 1.9TDI. I teraz powiem wam ze się stresuje czy coś się nie popsuło.Dodam informacje ze ogólnie auto mi buczy bo na 99% dziura w tłumiku i buczy.
PascalTurbo
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 19
Miejscowość: Jelenia Góra
Auto: Audi A4 B5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu
      W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie znany i ceniony przez klientów crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył ...
      Wstrzymane rejestracje pojazdów w Polsce
      W związku ze stanem epidemicznym w Polsce wiele powiatów zdecydowało się na wstrzymanie rejestracji pojazdów zakupionych i uprzednio zarejestrowanych w Polsce. Mając na uwadze przepisy które nie nakładają ...