Zabezpieczenie przed kradzieżą

Zabezpieczenie przed kradzieżą

22 Wrz 2016, 15:47

Witam!

Czy może mi ktoś polecić porządne zabezpieczenie auta? Mam forda Mondeo z 2012r. i chciałbym po prostu utrudnić ewentualnemu "zainteresowanemu" jego kradzież..
Napiszcie proszę jakie blokady macie i czy możecie je polecić :)
carlosan
Nowicjusz

Auto: ford mondeo

Re: Zabezpieczenie przed kradzieżą

27 Wrz 2016, 09:56

ja mam blokade skrzyni od Niedźwiedzia i na pewno mogę ci polecić :D nie ingeruje w wygląd samochodu, a do tego się sprawdza. Widziałem ostatnio filmik w sieci jak próbowali ją zniszczyć i nie bardzo się dało :ok:
nowikk
Nowicjusz

Auto: toyota corolla

Re: Zabezpieczenie przed kradzieżą

30 Wrz 2016, 12:35

Ja mam blokadę skrzyni biegów, a oprócz tego mam system radiowy od LoJacka. W razie kradzieży samochodu mogą szybko namierzyć i odzyskać autko, polecam :)
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Toyota Corolla
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Mitsubishi Pajero Dakar Mitsubishi Pajero Dakar
    Mitsubishi Pajero 2012 DAKAR otrzymał turbodoładowaną, 200-konną jednostkę napędową o pojemności 3,2 litra, spełniającą normy EURO5 z zamkniętym filtrem cząstek stałych DPF w standardzie. Dzięki zmodernizowanej jednostce ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Puchar Scirocco R 2012 na Lausitzring w Niemczech, 14
      Autosalon Bruksela 2006
      Citroen DS4
      Trial Lędziny 2014 czerwiec