Zablokowane radio 6000 CD

zablokowane radio 6000 CD

16 Maj 2012, 11:34

Witam ... posiadam auto ford focus od około 2 lat ... kod w moim radio 6000 CD był bardzo prosty 1234 i zatwierdzić przyciskiem 5 ... tak robiłem zawsze gdy np musiałem na chwilę odłączyć akumulator z jakichś tam powodów ... jednakże ostatnio nie chciał przyjąć tego kodu ... blokował się na pół godziny (włączał się stoper) i zrobiłem takich bodajże 10 prób .. następnie zablokowało się radio całkowicie .... słyszałem , że ponoć można odblokować radio podając numer win ( vin ) z dowodu rejestracyjnego ???
Czy coś można na to poradzić? Proszę ewentualnie o namiary do kogoś kto mógłby pomóc w tej sprawie ...
elva
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1932
Auto: ford focus

Re: zablokowane radio 6000 CD

16 Maj 2012, 20:33

różne rzeczy mi pisali że spróbują ale to spróbują rozkodować radio za 150 - 250 zł . Jedni że trzeba wysłać do Anglii za 900 zł - absurd !!!
a ja dostałem namiar do gościa , który zrobił mi to od ręki za niewielkie pieniądze. Widząc radio i to że jest zablokowane po 10 próbach, gdzie nic nie można było zrobić ani włączyć , żaden przycisk nie działał - był pewny mówiąc - trzeba mi kilka minut ... Czyli można znaleźć sposób no i trzeba fachowca ... Kiedy podał mi kod który prawidłowy od razu sobie uświadomiłem i przypomniałem że wbijałem nie ten kod co trzeba ... no ale i tak bywa , traci się pamięć jeśli wykonujemy bardzo rzadko daną czynność ...
elva
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1932
Auto: ford focus
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006