Zacisk tył Iveco Daily

zacisk tył Iveco Daily

11 Lip 2010, 10:12

Witam

Rozebrałem zacisk tylni w daily 2003 r bo miałem gumkę na tłoczku do wymiany. Po wyciśnięciu tłoka zaczęły się schody. Zawleczka z łożyskiem kulkowym,sprężynką,podkladką została w zacisku tłok wyszedł bez tego. Aby to poskładać odkręciłem śrubę zabezbieczającą i wyciągłem cały mechanizm ręcznego. Teraz mam problem tłok poskładałem z łożyskiem i śrubą tylko jak wsadzić sprężynę z zawleczką od ręcznego wewnątrz zacisku z mechanizmu zakleszczającego(kulki)??? Ta druga zawleczka ma takie wypustki nasadziłem to na tłok i poskładałem to tak,licząc że zawleczka sama wpadnie na swoje miejsce jak wkręce tłok , myliłem się nie mam ręcznego. Koncówka gdzie zaklada sie dzwignię ręcznego wsuwa mi sie do zacisku i kulki wewnątrz się nie zazębiają,pewnie zawleczka nie złapała i sprężyna nie zazębia kulek. Troche pogmatwane,ale jak ktoś to rozbierał będzie wiedział o co chodzi i może jak to poprawnie poskładać??? Proszę o pomoc przegląd mi się zbliża a tu nie ma ręcznego,musi być na to jakiś knif ;-) ???? Z góry dzięki.
Dymianek
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód