Zadanie domowe - problem.

Zadanie domowe - problem.

24 Sty 2010, 21:24

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie to napisałem - uczę się w zawodzie mechanika - jestem w pierwszej klasie, obecnie przechodzę konsultacje zawodowe. Dostałem zadanie domowe, które będę musiał omawiać na najbliższym spotkaniu, a jestem w tym kompletnie zielony. Mam korzystać z pomocy naukowych typu internet, encyklopedia, ale niestety nie mogę się doszukać informacji, bardzo proszę Was o pilną odpowiedź Treść zadania: "Opisz obróbkę wykańczającą przy naprawie bloku silnika chłodzonego cieczą (podaj czynności, narzędzia, przyrządy kontrolopomocnicze)." Wie ktoś o co chodzi, albo gdzie szukać informacji na ten temat? Wyszukiwarki niestety nie wyświetlają zadowalających dla mnie odpowiedzi.
Za pomocne informacje z góry dziękuję, pozdrawiam .
mk6294
Nowicjusz

Miejscowość: GWE - Wejherowo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przygotowanie błotnika do malowania
      Toyota Yaris Hybrid-R, przednie lampy
      Z ulicy na tor - Poznań
      Rage-Race 2009