Zadanie domowe - problem.

Zadanie domowe - problem.

24 Sty 2010, 21:24

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie to napisałem - uczę się w zawodzie mechanika - jestem w pierwszej klasie, obecnie przechodzę konsultacje zawodowe. Dostałem zadanie domowe, które będę musiał omawiać na najbliższym spotkaniu, a jestem w tym kompletnie zielony. Mam korzystać z pomocy naukowych typu internet, encyklopedia, ale niestety nie mogę się doszukać informacji, bardzo proszę Was o pilną odpowiedź Treść zadania: "Opisz obróbkę wykańczającą przy naprawie bloku silnika chłodzonego cieczą (podaj czynności, narzędzia, przyrządy kontrolopomocnicze)." Wie ktoś o co chodzi, albo gdzie szukać informacji na ten temat? Wyszukiwarki niestety nie wyświetlają zadowalających dla mnie odpowiedzi.
Za pomocne informacje z góry dziękuję, pozdrawiam .
mk6294
Nowicjusz

Miejscowość: GWE - Wejherowo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami
    Jak trafić klipem reklamowym do inteligentnych odbiorców? Zbudować przekaz na pozytywnych uczuciach, wprawić w wibracje poczucie humoru i szybko zakończyć niespodzianką. Taki właśnie jest nowy, 30-sekundowy film reklamujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili