Zadrapany lakier VW Golf

Zadrapany lakier VW Golf

29 Lis 2011, 17:46

Witam, mam pewien problem, otóż ostatnio swoim golfem otarłem o brame. Troche go porysowałem:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Nie znam sie na tym, na razie nie mam wystarczająco pieniędzy by udać sie do profesialnego zakładu lakierniczego. Jakos chcem to zabezpieczyc do wiosny i zeby to jakos wygladało.
Co z tym zrobić? Jakis podkład i lakier, sam lakier? Dajcie linki do jakichs specyfików.
Z góry dzieki
daniel2409
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 02 2011

Re: Zadrapany lakier VW Golf

03 Gru 2011, 16:51

Jak nie umiesz jeździć to nie jeździj, proste.
bonusrpk
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 08 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: MK 2
Silnik: 1.8 GTI 8V 107KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006